Neįgaliesiems

Liko 10 dienų iki „Playmakers“ pirmo etapo dalyvių registracijos pabaigos

Iki spalio pabaigos vyksta atviroji registracija į „Playmakers“ centrus, kuriuose vyks futbolo užsiėmimai su mergaičių grupėmis.

Dvejus metus truksiančios UEFA „Playmakers“ kampanijos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 m. amžiaus mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti atviresnį bendravimą, o vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos smagumas.

Registracija vyksta į 30 Lietuvoje veikiančių „Playmakers“ centrų, užpildžius anketą šioje nuorodoje. Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė džiaugėsi, jog didžioji dalis centrų jau subūrė pirmąją dalyvaujančių mergaičių grupę: „Dauguma centrų jau turi pilnas grupes, kurias sudaro po 30 ar daugiau mergaičių. Tačiau dar yra miestų, kur trūksta užsiregistravusių mergaičių, kaip Panevėžys, Gargždai, Radviliškis, Ariogala, tad tikrai skatiname suskubti, kol liko laisvų vietų“.

Projekto organizatoriai atkreipia mergaičių tėvų ir globėjų dėmesį, jog „Playmakers“ centre pilnai susidarius pirmajai grupei, užsiėmimai antrajai grupei vyks 2022 metų pavasarį.

„Kadangi kiekvienas centras dėl sporto salės dydžio ar nedidelio dirbančių pedagogų skaičiaus turi ribotas vietas, tokiu atveju mergaitės paklius į antrą užsiėmimų bloką, kuris vyks pavasarį. Šiam užsiėmimų blokui grupę planuojama rinkti nuo kovo mėnesio“, – teigė Greta Valikonienė.

Visą informaciją apie projektą kviečiame sekti svetainėje www.playmakers.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS