Neįgaliesiems

Liuksemburgo rinktinės treneris: „Atvykome čia laimėti“

Šiandien į Lietuvą atvykę Liuksemburgo nacionalinės futbolo rinktinės futbolininkai surengė treniruotę LFF stadione. Jau ryt Luco Holtzo treniruojami futbolininkai išmėgins jėgas su Lietuvos rinktine, kuri sieks revanšo už prieš keletą mėnesių patirtą nesėkmę išvykoje atrankos į Europos futbolo čempionatą starte.

Prieš treniruotę surengtoje spaudos konferencijoje Liuksemburgo rinktinės treneris L. Holtzas žadėjo, jog jo vadovaujama komanda stengsis išlaikyti sau priimtiną žaidimo filosofiją paremtą kamuolio kontrole ir rytdienos akistatoje.

„Dirbtinės dangos neakcentuojame, didesnį dėmesį skiriame mūsų žaidimui, taktikai bei technikai. Rungtyniaujant ant dirbtinės dangos reikia daugiau tikslumo, stengtis mažiau klysti, nes kamuolys juda greičiau, – kalbėjo Liuksemburgo ekipos strategas. – Stengsimės mažinti riziką, tačiau savo filosofijos nekeisime ir stengsimės kontroliuoti rungtynių eigą.“

„Bandysime žaisti panašiai, kaip ir kovo mėnesio rungtynėse namuose. Skirtumas tik tas, kad rungtyniausime ant kitokios dangos. Atvykome čia laimėti, žinome, kad Lietuva nenusileis, tačiau sieksime trijų taškų“ – pasakojo jau devynerius metus už rinktinės vairo esantis Lucas Holtzas.

Vienas iš Liuksemburgo rinktinės lyderių Oli Thillis rungtyniauja Rusijoje „Ufa“ ekipoje. Žaidžiant šioje šalyje saugo keliai susikirto ir su Lietuvos rinktinės kapitonu Fedoru Černychu.

„Yra tekę žaisti prieš F. Černychą, tai geras žaidėjas, tačiau negalime koncentruotis tik ties juo. Lietuvos rinktinėje yra ir kitų futbolininkų, kurie gali pridaryti problemų, tad turime išlikti atidūs.“- apie Lietuvos rinktinę pasakojo 22-ejų saugas.

Lietuvos rinktinė į kovą su Liuksemburgo nacionaline ekipa stos penktadienio vakarą. LFF stadione 21:45 val. prasidėsiančias rungtynes tiesiogiai transliuos LRT PLIUS televizija. Bilietus platina Tiketa.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS