Neįgaliesiems

LMFA futsal čempionato finalinio ketverto atgarsiai

Savaitgalį Prienuose finišavusiame 2020 .LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionate Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ merginos atsirevanšavo panevėžietėms už pralaimėjimą prieš metus bei tapo šalies čempionėmis. Finalinėje dvikovoje MFA „Žalgiris-MRU“ laimėjo 4:3.

„Pirmavome, panevėžietės rezultatą išlygino, vėliau išsiveržė į priekį. Tuomet svarbiausia buvo nepalūžti. Ir nepalūžome. Rungtynėse netrūko intrigos, netrūko gerų epizodų, netrūko ir emocijų, pasibaigus finalui“, – sakė čempionių atstovė Ugnė Slankauskaitė.

Kelyje į finalą žalgirietės nesunkiai 5:1 įveikė Šiaulių merginas, savo ruožtu FA-FK „Panevėžio“-PRSSG ekipa tik po labai įtemptos kovos 2:1 įrodė pranašumą prieš sostinės JL „Stars“ ekipą. Pastarajai nepasisekė ir mažajame finale, kai tokiu pačiu rezultatu 1:2 buvo pralaimėta ŠSG-FA „Šiauliai“ merginoms. Pergalingą įvartį šiaulietiems, likus žaisti pusantros minutės, pelnė Rimaitė Jonušaitė.

„Minimalus mūsų tikslas – trečioji vieta. Žinojome, kad MFA „Žalgirio-MRU“ ir „Panevėžio“ komandos turi daugiau patirties, todėl įsiterpti tarp šių komandų mums būtų nelengva. Galutinis rezultatas mus tenkina“, – tvirtino šiauliečių trenerė Tatjana Veržbickaja.

„Jei atvirai, galvojome, kad bus sunkiau. Lygiai kovojome tiek su Panevėžio, tiek su Šiaulių merginomis, todėl žiūrint iš šio taško rezultatas galėjo būti ir geresnis. Ypač rungtynėse su Šiauliais mums pritrūko sėkmės. Per paskutines 90 sekundžių turėjome dvi puikias galimybes išlyginti rezultatą. Deja, nepavyko. Kita vertus, savo komandos žaidimu likau patenkinta“, – sakė ketvirtoje vietoje likusios JL „Starts“ komandos vadovė Justina Lavrenovaitė-Perez.

Finalo dvikova buvo verta savo vardo. Kaip jau užsiminė U. Slankauskaitė, pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus. Sostinės komanda po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau panevėžietės nenuleido rankų bei, pelniusios tris įvarčius, išsiveržė į priekį. Dvikovos heroje tapo Ugnė Lazdauskaitė, kurios nuostabus žaidimas bei užfiksuotas dublis dvikovos pabaigoje MFA „Žalgirio-MRU“ ekipai garantavo pergalę 4:3 bei čempionių titulą.

„Finalas buvo labai geras. Abi komandos turėjo daug progų pasižymėti ir lipti ant nugalėtojų pakylos, bet.. laimėjo stipresnės, todėl lieka pasveikinti „Žalgirio“ merginas“, – sakė Panevėžio ekipos lyderė Karilė Liužinaitė.

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS