LMFA Futsal čempionato ketvirtfinaliai paženklinti triuškinančiomis pergalėmis

Namų aikštelėse žaidusios komandos užtikrintai žengė į 2023 m. Lietuvos moterų salės futbolo čempionato pusfinalio etapą.

Trečiadienį pirmosios duris į pusfinalį pravėrė MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos. Vilnietės MRU salėje nepaliko vilčių panevėžietėms ir jas nustelbė rezultatu 15:0. Karilė Liužinaitė pelnė net 7 įvarčius, o Dovilė Dockaitė – 4. Po kartą įvarčiu pasižymėjo Irūna Blaškytė, Barbara Antonovič, Ineta Šukštulytė ir Meda Šeškutė.

Garliavos arenoje sekmadienį vykusi akistata tarp FK „Vilkija“ ir FK „Ekranas“ ekipų žadėjo žaidybinę intrigą. Rita Oksaitė įmušė pirmą įvartį, suteikusį viešnioms persvarą, tačiau pirmo kėlinio pabaigoje Liucijai Fedorčak pavyko atstatyti lygybę. Antrajame kėlinyje vilkijietėms pavyko užsitikrinti pergalę 3:1, pasižymėjus Greciai Inmaculadai Lavieri Torres ir Gabijai Malakauskaitei.

Tikras įvarčių viesulas siautė Šiauliuose, kur žiūrovai išvydo rezultatyviausią 2023 m. sezono pergalę. FA „Šiauliai“-ŠSG net 21:1 nustelbė tauragiškes. Po 6 įvarčius įmušė Livija Toropovaitė ir Aušra Klevečkaitė, 4 – Gabija Toropovaitė, 3 – Augustė Augėnaitė, o po kartą – Simona Lunevičiūtė ir Vestina Neverdauskaitė. Vieintelį Tauragės SC-MFK įvartį pelnė Skaistė Bajorinaitė.

Gargždų „Banga“ savo salėje 18:0 nepaliko šansų „Marijampolė City“ ekipai. „Pokerį“ atliko Donata Švarcaitė, „hetriką“ – Kamilė Pranulytė, o vieną įvartį įmušė Paulina Narbutaitė. Šiose rungtynėse net 5 žaidėjos tapo „dublių“ autorėmis – tai Atėnė Streckytė, Viltė Švarcaitė, Austė Bernotaitė, Monika Grikšaitė ir Ugnė Jonelytė.

Pusfinalio susitikimai numatyti vasario 19 dieną. Juose susitiks FA „Šiauliai“-ŠSG su FK „Vilkija“ bei MFA „Žalgiris“-MRU su FK „Banga“.