Neįgaliesiems

LMFA generalinė direktorė M. Liužinaitė: „Norisi komandoms palinkėti sėkmės ir kuo daugiau įvarčių“

Savaitgalį Birštone finišavo LMFA rengtas Lietuvos moterų futsal čempionatas, o prizininkes ir dalyves finalo ketverte apdovanojo LMFA generalinė direktorė.

Turnyre triumfavo Gargždų „Bangos“ futbolininkės, finale nugalėjusios FA „Šiaulių“-ŠSG futbolininkes, o trečia pozicija atiteko MFA „Žalgiris“-MRU komandai, kuri mažajame finale pranoko FK „Vilkija“ atstoves.

Po finalo ketverto batalijų savo mintimis pasidalino LMFA generalinė direktorė Milda Liužinaitė, kuri pasidžiaugė Birštone sulauktomis sąlygomis.

„Labai džiaugiuosi, kad turėjome galimybę surengti finalinį ketvertą būtent Birštono sporto ir sveikatingumo centre, naujame komplekse. Labai dėkojame direktoriui Sauliui Smailiui, kuris šiltai priėmė, suteikė visas reikiamas sąlygas.

Pamatėme įspūdingas rungtynes tiek dėl pirmosios, tiek dėl trečiosios vietų, tikrai buvo sunku nuspėti, kaip rungtynės baigsis, intriga buvo likusi ilgai.

Norisi pasidžiaugti ir už žaidėjas, užsidaro vidaus futbolo sezonas, žaidėjos pereis į lauko futbolą. Matėme žaidžiančių nacionalinės moterų rinktinės žaidėjų, moterų A lygos žaidėjų, matosi, žaidėjos mėgsta ir futsalą. Labai džiugu ir tikimės, kad kitais metais komandų skaičius dar padidės“, – pasakojo ji.

Kalbėdama apie turnyre pirmą kartą triumfavusias Gargždų futbolininkes, M. Liužinaitė išskyrė ir pagrindinę, jos akimis, ekipos stiprybę.

„Manau, šios ekipos stiprybė yra kovingumas, jos ir moterų A lygoje rodo kovingumą, nenusileido ir šioje aikštelėje. Puikiai sužaidė vartininkė, tai komandai davė pasitikėjimo savimi, taip pat komanda turi ir jaunų žaidėjų, kurios yra augančios ir jau yra jaunimo rinktinėse.

Labai džiugu už šią komandą, jos įrodė, kad gali žaisti ne tik lauko futbolą, bet ir futsalą“, – mintimis dalinosi ji.

Pabaigoje ji pasidalino ir palinkėjimu artėjančiam sezonui.

„Palinkėčiau visoms komandoms džiaugtis pergalėmis, žaisti futsal čempionato finaliniame ketverte jau yra didelė garbė, o lauko sezone palinkėčiau sėkmės ir kuo daugiau įvarčių“, – sakė M. Liužinaitė.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS