LMFA I lyga: panevėžiečių rekordinė pergalė, derbyje triumfavo MFA „Žalgiris“

Sužaistos Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos 8-ojo turo dvikovos.

Triuškinančią pergalę rezultatu 17:0 pasiekė pirmenybių lyderės panevėžietės, kurios nepasigaulėjo Kėdainių „Nevėžio“. Net devynis įvarčius pelnė Aušra Klevečkaitė, o septynis – Karilė Liužinaitė. Vieną įvartį įmušė Marija Stankevičiūtė.

Meidos Proscevičiūtės dublis leido Ukmergės SC komandai rezultatu 2:0 įveikti jonavietes ir sustiprinti šansus užimti Šiaurės regiono grupės 4 vietą.

Dvikovoje dėl pirmos Pietų regiono grupės vietos susigrūmė Vilniaus regiono JK su MFA „Žalgiriu“. Žalgirietės antrojo kėlinio viduryje įsiveržė į priekį po Paulinos Potapovos dublio. Meda Šeškutė taikliu tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą – 2:1.

Alytuje įvyko permaininga kova tarp Alytaus SRC-MFK ir FK „Šešupė“ ekipų. Odeta Kalendauskaitė pelnė pirmą rungtyių į vartį, į kurį viešnios atsakė Dovilės Dockaitės ir Lauros Kubiliūtės taikliais smūgiais. Po pertraukos alytiškės persvėrė rezultatą savo naudai – pasižymėjo Danielė Svirnelytė, Emilija Grečnaitė ir Aida Savickaitė. Rezultatu 4:2 laimėjo alytiškės ir pakilo į Pietų regiono grupės 4 vietą.

Rungtynių fotoalbumas (Vytauto Paunksnio nuotr.)