LMFA I lygoje – įspūdingas kauniečių sugrįžimas ir vilniečių pergalių serija

Liepos 3 dieną sužaistas pirmenybių 5-asis turas, po kurio paaiškėjo vienvaldės lyderės.

Turas startavo „Kauno Žalgirio“ FA ir FA-FK „Panevėžio“-PRSSG akistata. Aušros Klevečkaitės ir Gintarės Bartkutės vedamos panevėžietės per 40 minučių pelnė 3 įvarčius, tačiau šios persvaros neužteko pergalei. Kristina Gritė 42 minutę sušvelnino atsilikimą, o Gabijos Valiukevičiūtės dublis antrame kėlinyje atstatė pusiausvyrą. Kaunietės šiemet pademonstravo bene įspūdingiausią „comeback‘ą“ lygoje – 3:3.

Vilniuje susirungė pirmenybėse pirmavusios komandos – MFA „Žalgiris“ B-MRU ir „SC-Ukmergė“. Aikštės šeimininkės savo persvarą 6:1 pagrindė Ugnės Lazdauskaitės „pokeriu“ ir Barbaros Antonovič „dubliu“. Ukmergiškių gretose įvartį pelnė Meida Proscevičiūtė. Išdovodamos 15-ąjį tašką, vilnietės įsitvirtino pirmoje vietoje.

Vilkaviškyje savo pirmąja pergale 5:1 džiaugėsi Tauragės SC-MFK ekipa. Dovilė Dockaitė išvedė FK „Šešupę“ į priekį 29-ąją minutę, tačiau po poros minučių Laura Kubiliūtė išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje L. Kubiliūtė buvo tiesiog nesulaikoma ir pridėjo dar 3 įvarčius.

Be įvarčių išsiskyrė FK „Jonavos“ ir FK „Vilniaus“ žaidėjos. Pirmosios sezone nerezultatyvios lygiosios išlaikė šių komandų „status quo“ turnyro lentelėje.

Taikliausios pirmenybių žaidėjos

Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 14 įvarčių

Gabija Valiukevičiūtė („Kauno Žalgirio“ FA) – 13 įv.

Aušra Klevečkaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), Gabija Toropovaitė („SC-Ukmergė“) – po 11 įv.

Laura Kubiliūtė (Tauragės SC-MFK), Karilė Liužinaitė ir Marija Stankevičiūtė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG) – po 7 įv.