LMFA I lygoje liko dvi nepralaimėjusios komandos

Sužaidus pirmenybių 7-ojo ir 10-ojo turų rungtynes, pralaimėjimo šiame sezone išvengė tik MFA „Žalgiris“ B-MRU ir „SC-Ukmergė“ ekipos.

Pietų-Rytų regiono grupėje pasibaigė 7-asis turas. MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda rezultatu 14:0 nustelbė Širvintų SC atstoves. Net 6 įvarčius įmušė kapitonė Barbara Antonovič, o dubliais pasižymėjo Ineta Šukštulytė ir Paula Saulėnaitė. Įvarčių autorėmis taip pat tapo Gytė Ulenskaitė, Kotryna Maželytė, Agnė Juozulynaitė bei Saulė Uždavinytė.

„Utenio“ komanda iš Alytaus sugrįžo su pergale 8:0 ir trimis taškais. Hetriku šiose rungtynėse pasižymėjo Kamilė Medvedeva, dubliu – Erika Busevičiūtė, o kitus įvarčius mušė Agnė Šerepėkaitė, Gabija Viplentaitė ir Deimantė Bikutė.

Sostinės derbis tarp MFK „Žalgiris“ ir FK „Vilnius“ B komandų pasibaigė rezultatu 0:1. Susitikimo baigtį lėmė Sniežanos Blaževič įvartis į savus vartus.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės 10-ojo turo rungtynes laimėjo namuose žaidusios komandos.

„SC-Ukmergė“ komanda Šventupėje nutraukė pirmenybių debiutanto „Džiugo“ nepralaimėtų rungtynių seriją. Aikštės šeimininkėms pergalę 2:0 suteikė Remigijos Šablevičiūtės ir Ligitos Toropovaitės taiklūs smūgiai.

Telšiečių pralaimėjimu pasinaudojo FK „Šešupė“-„M. City“ komanda ir pakilo į antrą grupės vietą. Komandos kapitonė Dovilė Dockaitė Vilkaviškyje pelnė du įvarčius, antrajame kėlinyje skirtumą sumažino Jorūnė Lipkinaitė, tad galutinis rezultatas – 2:1.

FK „Vilkija“ 4:0 įveikė paskutinę vietą grupėje užimančias panevėžietes. Evelina Ščerbavičiūtė įmušė du įvarčius, o persvarą dar pirmajame kėlinyje padidino Kamilė Vaitkevičiūtė su Liucija Fedorčak.