Neįgaliesiems

LMFA I lygoje – pernykščio finalo pakartojimas bei 11 įvarčių fejerija Žagarėje

Penktadienį ir sekmadienį buvo sužaisti Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmos lygos 2-ojo turo susitikimai.

Kol kas tik viena komanda iškovojo 6 taškus, ir tai pavyko atlikti FC „Hegelmann“ dublerėms. Savotiškame 2022 metų pirmenybių finalo pakartojime jos Kaune susitiko su FK „Vilnius“ B komanda.  Vilnietės pirmavo po Agnieškos Kazarinos įvarčio, tačiau susitikimo pabaigoje Miglė Žižytė ir Paulina Morkulytė persvėrė rezultatą – 2:1.

MFK „Žalgiris“ viešėjo Žagarėje ir užfiksavo šio turo rezultatyviausią pergalę – net 11:0 nustelbė FK „Šešupė“ atstoves. Alina Neznanova pasižymėjo hetriku, Kornelija Kontrimavičiūtė ir Agnė Jakiūnaitė – dubliais, kitus įvarčius mušė Virginija Narbutaitė-Klevinskienė, Marta Lipnickaitė, Karina Klevinskaitė, o vienas įvartis krito į savus vartus.

Kiti susitikimai nepasižymėjo įvarčių gausa. FK „Vilkija“ ir FC „Džiugas“ savo dvikovos nugalėtoją išaiškino 90-ąją minutę, kuomet Kamilei Domarkaitei pavyko pralaužti aikštės šeimininkių gynybą – 0:1.

Į Šiaulius atvykusi MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa iškovojo pergalę 2:0. Antro kėlinio viduryje įvartį įmušė Austėja Petkevičiūtė, o per teisėjos pridėtą laiką vilniečių persvarą padvigubino Ineta Šukštulytė.

Po pertraukos į LMFA I lygą sugrįžęs FK „Nevėžis“ džiaugėsi 150 žiūrovų palaikymu stadione bei pergale 2:0 prieš FK „Utenos Utenis“ dublerinę ekipą. Kėdainiečių įvarčius pelnė Deimantė Berankytė ir Erika Aksinavičiūtė.

Pirmenybių 3-iojo turo rungtynės suplanuotos gegužės 12–14 dienomis.

fknevezis.lt nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS