Neįgaliesiems

LMFA I lygoje – skirtingos komandų patirtys sugrįžus po vasaros pertraukos

Penktadienį įvyko penkerios 8-ojo turo rungtynės Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) organizuojamoje Pirmoje lygoje.

Šio turo metu įvyko sostinės žalgiriečių derbis. MFA „Žalgiris“ B-MRU ir MFK „Žalgiris“ sužaidė rezultatu 4:1. Dubliu pasižymėjo Ugnė Slankauskaitė, o kitus įvarčius pelnė Irūna Blaškytė, Elinga Pampuškaitė bei Alina Neznanova.

Identiškas rezultatas 4:1 užfiksuotas rungtynėse tarp FA „Šiauliai“-ŠSG ir FK „Vilkija“ ekipų. Jotvilė Šapaitė pirmoji pelnė įvartį, o Gabija Malakauskaitė 33 minutę atstatė pusiausvyrė. Vėliau įvarčius mušė tik Šiaulių atstovės – Liepa Vitkutė, J. Šapaitė ir Jorūnė Lipkinaitė.

Labiau rezultatyvesne tapo FK „Vilnius“  B ir „SC-Ukmergė“ komandų akistata, pasibaigusi 2:4. Jau pirmame kėlinyje Meida Proscevičiūtė atliko „hetriką“, o Danielė Urinovič pelnė vilniečių įvartį. Antrame kėlinyje Goda Papartytė realizavo baudinį, o Simona Bagavičiūtė paskutinę minutę įtvirtino viešnių pergalę.

FC „Hegelmann“ dublerės užkūrė įvarčių fejeriją rungtynėse prieš FK „Šešupę“ ir pasiekė pergalę 17:0. Ema Kriaučiūnaitė pasižymėjo „pokeriu“, Iveta Inčytė ir Karolina Kurapatkina – „hetrikais“, Julija Žvaliauskaitė ir Kristina Gritė – „dubliais“. Po kartą įvarčius mušė Germina Čekanauskaitė, Erika Busevičiūtė bei į savus vartus Miglė Juškevičiūtė.

Vienintelės rungtynės, kuriose žiūrovai išvydo tik vieną įvartį, įvyko Utenoje. FC „Džiugas“ iškovojo pergalę 1:0 prieš „Utenos Utenio“ dubleres, o 3 taškus žemaitėms suteikė 78 minutę Emilijos Grauslytės atliktas taiklus smūgis.

siauliufa.lt nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS