Neįgaliesiems

LMFA I lygoje startavo antrasis etapas

Aštuonios komandos tęsia kovą dėl galutinių pozicijų 2023 metų sezono LMFA I lygoje. Platų žingsnį link finalo žengė MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa, o kitame pusfinalyje užfiksuotos nulinės lygiosios.

Penktadienį Vilniuje susitiko MFA „Žalgiris“-MRU dublerinė komanda ir MFK „Žalgiris“. Aikštės šeimininkės šiame derbyje pasiekė užtikrintą pergalę 6:0, o įvarčių autorėmis tapo Milda Ivanciūtė, Ugnė Slankauskaitė, Barbara Antonovič, Skaistė Petrauskaitė, Patricja Penkauskaitė ir Aivė Andriuškevičiūtė.

Šventupės futbolo aikštėje įvyko kitos pusfinalio poros rungtynės, pasibaigusios be įvarčių – 0:0. Atkakli kova tarp „SC-Ukmergė“ ir FC „Džiugas“ kelsis į Telšius.

Į akistatą dėl 5–6 vietų stojo FK „Nevėžis“ ir FA „Šiauliai“-ŠSG. Kėdainių stadione šiaulietėms pavyko pasiekti pergalę 2:0, kurią užtikrino Raimondos Bložytės ir Jorūnės Lipkinaitės taiklūs smūgiai antrajame kėlinyje.

FC „Hegelmann“ B komandai, kuri praeitais metais triumfavo LMFA I lygos pirmenybėse, šiemet tenka rungtis mače dėl 7–8 vietų, o jų varžovės futbolo aikštėje – kaimynės iš Kauno rajono. Turiningame derbyje pavyko išplėšti pergalę 2:0, o kamuolį į FK „Vilkija“ ekipos vartus nukreipė Goda Bartkevičiūtė ir Kristina Gritė.

Atsakomosios antro etapo rungtynės suplanuotos spalio 13 dieną Šiauliuose, Telšiuose, Vilkijoje, Vilniuje, o visas detalus rungtynių tvarkaraštis bus pateiktas lietuvosfutbolas.lt svetainėje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS