LMFA I lygoje sužaistas 10 turas

Rugsėjo 25-ąją stadionuose buvo pelnyti 33 įvarčiai, o didžiausią turnyrinę permainą įnešė FK „Vilniaus“ pergalė prieš ukmergietes.

Pirmenybių lyderė Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU 7:1 įveikė „Kauno Žalgirį“. Rezultatyviausia lygos žaidėja Ugnė Lazdauzdauskaitė jau 4 minutę išvedė vilnietes į priekį, bet kėlinio viduryje Gabijai Valiukevičiūtei pavyko išlyginti rezultatą. Nuo 36 minutės prasidėjo nesulaikoma sostinės žalgiriečių įvarčių serija. U. Lazdauskaitė iš viso rungtynėse pasižymėjo 4 kartus.

Lyderių atotrūkį padidino ir rungtynių Šventupėje rezultatas. Antrą vietą užimanti „SC-Ukmergė“ 0:2 nusileido trečioje vietoje įsitvirtinusiam FK „Vilniui“. Įvartį „į rūbinę“ įmušė Skaistė Petrauskaitė, o 52 minutę baudinį realizavo Neonila Ivanovskaja.

Rungtynių fotoalbumas (Enrikos Urbonavičiūtės nuotr.)

Įspūdingą rezultatyvumą vėl pademonstravo FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, nugalėjusi 12:2 FK „Šešupę“. Karilė Liužinaitė išsiskyrė 5 įvarčiais, o hetriką pirmame kėlinyje atliko Dominyka Misiūnaitė.

FK „Jonava“ neatsilieka taškais nuo panevėžiečių, iškovojus pergalę 8:1 išvykoje prieš Tauragės SC-MFK. Šiose rungtynėse hetriką atliko Eglė Raznauskaitė, o jos sesui Gintarė išsiskyrė dubliu.

Kito turo rungtynės vyks spalio 2-ąją Kaune, Tauragėje, Vilkaviškyje ir Vilniuje.