Neįgaliesiems

LMFA I lygoje sužaistas priešpaskutinis pirmo etapo turas

Penktadienį pasibaigė pirmenybių 10 turas, po kurio kitą savaitę paaiškės galutinės komandų pozicijos pirmo etapo įskaitoje.

MFA „Žalgiris“-MRU dublerinė komanda jau anksčiau užsitikrino pirmąją vietą, o atkeltose 10 turo rungtynėse 10:0 pranoko „Šešupę“.

Vakar į antrą vietą turnyro lentelėje pakilo MFK „Žalgiris“, kuris iš Telšių miesto stadiono sugrįžo su pergale 1:0 prieš „Džiugą“. Šį rezultatą lėmė Urtės Lengvytės įvartis į savus vartus.

Staigmeną pateikė devintą vietą užimanti „Utenos Utenio“ dublerinė komanda, namie 5:2 įveikdama „SC-Ukmergė“ atstoves. Uteniškėms užteko vos 31 minučių, kad įgytų triuškinamą penkių įvarčių persvarą, kuri susikaupė po Kamilės Medvedevos, Gabijos Viplentaitės ir Ugnės Kvartūnaitės taiklių smūgių. Viešnių gretose Meida Proscevičiūtė sušvelnino skirtumą, tačiau antrajame kėlinyje įvarčiai nebekrito.

Vienintelės lygiosios 2:2 buvo užfiksuotos Kaune, kur susitiko FC „Hegelmann“ dublerės su „Nevėžiu“. Kėdainių atstovės dukart pirmavo po Gabrielės Ragauskaitės ir Deimantės Griesiūtės taiklių smūgių, tačiau iš viešnių potencialią pergalę atėmė dublio autorė Goda Bartkevičiūtė.

Paskutinės šio turo rungtynės įvyko sostinėje. Po atkaklios kovos FK „Vilnius“ dublerinė komanda turėjo pripažinti „Vilkijos“ pranašumą 1:0, o lemiamu veiksniu tapo Gabijos Malakauskaitės įvartis.

Reguliarusis pirmenybių sezonas finišuos rugsėjo 15 dieną ir tada paaiškės visos antro etapo dalyvės. 1–4 vietą užėmusios komandos rungsis pusfinaliuose bei taip pat vyks rungtynės dėl 5–6 ir 7–8 vietų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS