LMFA I lygoje trys komandos perkopė dešimties taškų ribą

Sekmadienį pasibaigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos penktas turas.

Praėjęs turas buvo sėkmingesnis komandoms šeimininkėms. Vienintelė ekipa, laimėjusi rungtynes išvykoje, buvo FK „Vilkija“.

Vilkijietės rezultatu 11:1 nustelbė Žagarėje žaidusią „Šešupę“. Gabija Malakauskaitė pasižymėjo „pokeriu“, dublių autorėmis tapo Evelina Ščerbavičiūtė ir Ugnė Bartusevičiūtė. Po kartą rezultatyviai pasižymėjo Rūta Petrauskaitė, Kamilė Vaitkevičiūtė, Gabija Diškevičiūtė. „Šešupės“ garbės įvartį pelnė Audra Puidokaitė.

FC „Džiugas“ tiksint paskutinėms minutėmis išplėšė pergalę 2:0 prieš FC „Hegelmann“ dubleres. Tris taškus telšietėms suteikė Justinos Blaževičiūtės ir Emilijos Grauslytės įvarčiai.

Šventupėje Livijos Toropovaitės hetrikas nutiesė „SC-Ukmergė“ komandai kelią į pergalę 3:1 prieš „Nevėžį“. Kėdainių komandos gretose skirtumą buvo sušvelninusi Gabija Jonaitytė.

MFK „Žalgiris“ savo aikštėje 2:0 įveikė šiaulietes, dėka Martos Lipnickaitės rezultatyvių pastangų. Vos vienas įvartis krito FK „Utenos Utenis“ ir FK „Vilnius“ dublerinių komandų akistatoje – 39 minutę baudinį realizavo Kamilė Medvedeva, o rezultatas 1:0 galiausiai nepakito.

Sekmadienį nukeltas pirmojo turo rungtynes sužaidė MFA „Žalgiris“ B-MRU ir FK „Nevėžis“. Vilnietės pirmajame kėlinyje pasinaudojo progomis įgyti trijų įvarčių persvarą, pasižymėjus Irūnai Blaškytei ir dukart Ugnei Slankauskaitei. Po pertraukos Eva Gecevičiūtė sušvelnino skirtumą, bet paskiau Ineta Šukštulytė ir Barbara Antonovič suteikė aikštės šeimininkėms lemiamą persvarą rezultatu 5:1.