LMFA I lygos 3 turas buvo sėkmingesnis komandoms šeimininkėms

Šį savaitgalį buvo sužaistos ketverios pirmenybių rungtynės, o lyderystę turnyro lentelėje išlaikė FC „Džiugas“ ir MFA „Žalgiris“ B-MRU.

Trečias turas prasidėjo Telšiuose, kur „Džiugas“ priėmė Kėdainių „Nevėžį“. Susitikimo žvaigžde tapo Justina Blaževičiūtė, per 24 minutes pelniusi „pokerį“. Antrajame kėlinyje viešnių įvartį įmušė Eva Gecevičiūtė, o galutinį rezultatą 5:1 įtvirtino Kornelija Kačenauskaitė.

MFA „Žalgiris“ B-MRU rezultatu 4:1 nugalėjo 2022 metų sezono nugalėtojas – FC „Hegelmann“ dubleres. Patricja Penkauskaitė pasižymėjo pirmajame kėlinyje, o po pertraukos Elinga Pampuškaitė atliko dublį. Susitikimo pabaigoje Ieva Brinkytė buvo sušvelninusi skirtumą, bet netrukus Agnė Juozulynaitė vėl grąžino 3 įvarčių persvarą.

Šeštadienį MFK „Žalgiris“ sužaidė su FK „Vilkija“. Per abu kėlinius išties nestigo veiksmo, bet per abu vilnietės įrodė savo pranašumą – 4:2. Aikštės šeimininkų gretose įvarčius mušė Alina Neznanova, Gytė Tarasovė ir dukart antrajame kėlinyje Marta Lipnickaitė. Vilkijiečių įvarčių autorės – Evelina Ščerbavičiūtė ir Gabija Malakauskaitė.

Šiandien Utenos Utenio stadione pergalę 4:0 iškovojo FA „Šiauliai“-ŠSG ekipa. Jai pergalę suteikė Jorūnės Lipkinaitės, Gabijos Toropovaitė, Kamilės Gudelevičiūtės ir Deimantės Tamulytės taiklūs smūgiai.

Dėl neįvykusių rungtynių tarp „SC-Ukmergė“ ir FK „Šešupė“ baigties turės spręsti Drausmės komitetas.