LMFA I lygos 4 turas įvarčių gausa nelepino

Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos ketvirto turo metu buvo užfiksuotos pirmos nulinės lygiosios, o dvejų rungtynių nugalėtojas nulėmė vieno įvarčio skirtumas.

Vienintelis susitikimas, kuriame krito 4 įvarčiai, įvyko Vilkijoje. Į Nemuno kraštą atvyko „SC-Ukmergė“ ir iškovojo pergalę 3:1. Simona Bagavičiūtė pasižymėjo dubliu, vėliau įvartį pridėjo Livija Toropovaitė, o aikštės šeimininkių gretose pasižymėjo Evelina Ščerbavičiūtė. Antrajame kėlinyje įvarčiai nekrito, nors E. Ščerbavičiūtė turėjo galimybę realizuoti baudinį.

Kėdainių stadione susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią FK „Nevėžis“ ir MFK „Žalgiris“ kovą. Susitikimo baigtį nulėmė Evos Gecevičiūtės įvartis 63 minutę, suteikęs „Nevėžiui“ pergalę 1:0.

Ne ką mažiau įtemptas siužetas užfiksuotas Šiauliuose. FA „Šiauliai“-ŠSG dėka Gabijos Toropovaitės įvarčio 52 minutę įgijo persvarą prieš Telšių „Džiugą“ ir ją išlaikė iki susitikimo pabaigos – 1:0. Abi komandos dabar turi po 9 taškus.

Turnyro lentelėje pirmaujanti MFA „Žalgiris“ B-MRU komanda atvyko žaisti rungtynes su FK „Vilnius“ dublerėmis. Per 90 sužaistų minučių įvarčiai nekrito ir rungtynių teisėjas užfiksavo pirmas 2023 metų sezone nerezultatyvias lygiąsias.