Neįgaliesiems

LMFA I lygos apžvalga: Rytų regionas

Tęsiame pažintį su pirmenybių dalyvėmis. Jonavos, Nemenčinės, Panevėžio, Ukmergės ir Visagino atstovės pradės savo žygį nuo Rytų regiono grupės. Komandų kapitonės atskleidė apie pasiruošimą penktadienį prasidėsiančioms futbolo dvikovoms bei kodėl merginas pritraukė futbolas

Šiemet Lietuvos moterų pirmenybėse žais rekordinis komandų skaičius. Po 5 komandas iš pradžių rungsis Pietų, Rytų ir Vakarų regiono grupėse, siekdamos patekti į ketvirtfinalį. Šiam tikslui pasiekti, komandos regione turi užimti 1–2 vietą, taip pat į pajėgiausių aštuonetą galės pretenduoti dvi 3 vietą užėmusios ekipos.

6) Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“

Pravardė: #Gulbės, apranga – žydra-juoda

Namų aikštė: Jonavos Neries stadionas

Namų rungtynės: gegužės 5, gegužės 19, rugsėjo 15, rugsėjo 29 dienomis

Deimantė Griesiūtė: „Praeitą mėnesį tik baigėme žaisti futsalą, o kai kurios mūsų komandos žaidėjos pabaigė tik praeitą savaitę, tad tiek žaidėjos, tiek trenerė stengėsi kuo aktyviau ruoštis lauko futbolui. Buvo gan nelengva, tačiau labai džiugu, kad visos labai stengėsi ir neslopino savo motyvacijos treniruotėms. Nepaisant stadiono būklės ir tai, kad ne visos komandos žaidėjos treniruojasi kartu – nes mūsų net 7 žaidėjos treniruojasi Vilniaus futbolo akademijoje kartu su Lietuvos merginų U17 rinktine – galiu drąsiai teigti, kad esame pasiruošusios šiam sezonui. Bandysime parodyti savo geriausią žaidimą, žaisti gražų bei sąžiningą futbolą ir, žinoma, sieksime pergalių bei stengsimės parodyti geresnius rezultatus negu praeitą sezoną.

Tikriausiai dauguma mūsų komandos žaidėjų įsitraukė į futbolą, nes mūsų trenerė iki šiol visas labai aktyviai kviečia prisijungti ir išmėginti savo jėgas. Manau, kad mūsų komandos trenerė ir yra mūsų daugumos futbolo treniruočių pradininkė“.

7) Nemenčinės MFK

Pravardė: #Angelai, apranga – balta-mėlyna

Namų aikštė: Nemenčinės miesto stadionas

Namų rungtynės: gegužės 12, gegužės 26, rugpjūčio 30, rugsėjo 22 dienomis.

Karolina Smirnova: „Komanda neturėjo daug kontrolinių varžybų. Būsime viena iš jaunesniųjų komandų, dalyvaujančių I lygos varžybose. Neseniai komandą papildė nauja žaidėja iš rajono, dėl to reikės jai išmokti naujų judesių ir priprasti prie komandos žaidimo. Varžybų metu tai pat papuolėme į vieną stipriausių futbolo komandų grupę, kur žais, pavyzdžiui, Jonavos komanda, kuri dalyvavo praėjusių metų A lygos čempionate“.

8) Panevėžio FA-FK „Panevėžys“

Pravardė: #Braškės, apranga – raudona

Namų aikštė: Panevėžio futbolo akademijos stadionas.

Namų rungtynės: balandžio 21, gegužės 19, rugsėjo 8, rugsėjo 22 dienomis

Laura Nuobaraitė: „Esame nusiteikusios laimėti, komanda pakankamai jauna, dėl to norime įgyti dar daugiau patirties I lygoje ir tai – tikrai puiki galimybė. Turime kur tobulėti, bet esame pakankamai pasiruošusios siekti kuo geresnių rezultatų.

Mūsų žaidėjos ambicingos bei perspektyvios. Manau, kad jos visos stengsis parodyti, ką moka geriausiai. Panevėžyje tikrai propaguojamas futbolas, todėl ir mums, merginoms, buvo nesunku įsitraukti žaisti futbolą“.

9) Ukmergės „SC-Keliai“

Pravardė: #Futbolo Širdys, apranga – žalsva-juoda

Namų aikštė: Ukmergės miesto stadionas

Namų rungtynės: balandžio 21 (Šventupės stadione), gegužės 19, rugsėjo 8, rugsėjo 29 dienomis.

Emilija Kaselytė: „Komandos pasiruošimą vertinu gerai; kad ir atskirai treniruojamės, žinau, jog visos patobulėjusios, pilnos jėgų ir naujų iššūkių. Merginos žaisti I lygoje pasiruošusios, tikimės žaisti protingai, kaip ir praeitą sezoną. Naujų strategijų neįtraukiame į bendrą reikalą; propaguosim ankstesnį žaidimo stilių – atakas per kraštus – bei tikimės gerų rezultatų“.

10) Visagino SC-Ignalinos MN

Pravardė: #Gervės, apranga – tamsiai žalia

Namų aikštė: Visagino dirbtinės dangos stadionas

Namų rungtynės: gegužės 5, gegužės 26, rugpjūčio 30, rugsėjo 15 dienomis.

Evelina Visockytė: „Komandos pagrindas yra jaunos ir perspektyvios 14–16 metų žaidėjos, kurios iš šių pirmenybių gaus daug patirties. Visagino merginų komanda gyvuoja jau keletą metų, tačiau žaidėjos kasmet keičiasi ir nuolat laukiam naujų veidų. Pagrindinis komandos tikslas – pasisemti patirties didžiajame futbole ir siekti asmeninio tobulėjimo.

Dauguma merginų nuo mažų dienų kiemuose spardė kamuolį su draugais, paaugusios nusprendė lankyti ir futbolo treniruotes. Pati asmeniškai lankau futbolą, nes broliai jį žaidžia, o ir pati nuolat domiuosi Lietuvos futbolu. Iš Ignalinos turėsime kol kas tik vieną žaidėją, kuri tikimės padės tiek gynyboje, tiek puolime“.

Kalbino Robertas Každanas/LFF.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS