LMFA I lygos finale rungsis panevėžietės prieš vilnietes

Kelialapius į pirmenybių finalą šiandien iškovojo FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ komandos.

Pirmajame pusfinalyje panevėžietės rezultatu 3:1 įveikė „SC-Ukmergė“ komandą. Pirmo kėlinio viduryje Gabija Toropovaitė išvedė viešnias į priekį, bet prieš pertrauką rezultatą išlygino Tereza Romanovskaja. Antrame kėlinyje pergalę suteikusius įvarčius pelnė Karilė Liužinaitė ir Marija Stankevičiūtė.

MFA „Žalgiris“ rezultatu 3:0 pranoko Vilniaus regiono jungtinę komandą, o įvarčius pelnė Paulina Potapova, Dorotėja Aidukaitė ir Sylvia Šafranovič.

Pirmenybių 5 vietą pasidalino SM „Tauro“ ir FK „Jonavos“ komandos. Kaunietės rezultatu 6:1 Tauragėje įveikė FK „Šešupė“-MFK komandą, o jonaviečių rungtynės su Kėdainių FK „Nevėžiu“ neįvyko dėl pastarosios komandos komplektacijos problemų.

Rungtynių Tauragėje fotoalbumas

Rungtynės dėl LMFA I lygos trečiosios vietos bei pirmenybių finalas bus surengti lapkričio 3 dieną Panevėžio Žemynos progimnazijos stadione.