Neįgaliesiems

LMFA I lygos finalo dalyvių įspūdžiai: nusiminusiųjų nebuvo

Penktadienį Kaune pasibaigė 2023 metų LMFA Pirmos lygos sezonas, kurį vainikavo MFA „Žalgiris“ B-MRU triumfas rungtynėse prieš „Džiugą“.

Vilnietės susigrąžino nugalėtojų titulą, kuri prieš tai buvo pelniusios 2021 metais, o pernai jį perleido FC „Hegelmann“ dublerinei komandai. Savo ruožtu, FC „Džiugas“ pernai debiutavo pirmenybėse, o šiemet telšietės žengė įspūdingą žingsnį į priekį link finalo.

Užtikrintas pasirodymas antrame kėlinyje leido žalgirietėms finalą laimėti rezultatu 5:0 (0:0).

Didžiojo finalo rungtynių santrauka

„Labai džiaugiamės pergale, kad vėl apgynėme titulą ir tai tikrai smagu. Pirmomis minutėmis jautėsi toks adrenalinas ir įtampa, galbūt žaidimas klostėsi ne taip, kaip norėjome. Pasitarus rūbinėje po pirmojo kėlinio, išėjome dar labiau užsimotyvavusios ir pavyko padaryti tai, ką buvome suplanavusios“, – įspūdžius po pergalės apžvelgė Barbara Antonovič.

„Tikriausiai esame vienintelė komanda istorijoje, kuri džiaugiasi antra vieta. Nežinau ar daug pasitaikys tokių galimybių mūsų miesto komandai patekti į finalą, tai mes tiesiog labai džiaugiamės, kad galėjome čia būti ir kovoti. Varžovės tiesiog buvo geresnės, todėl rungtynių baigtis mūsų taip neliūdina, nes, natūralu, laimi geriausi. Kadangi mes esame susibūrusius tik 4 metus ir tai tik antras sezonas I lygoje, tai aš vadinčiau mūsų augimą nežmogiškai sparčiu. Mūsų žemaitiškas charakteris atvedė iki finalo bei dėl to tas augimas buvo toks matomas“, – pakomentavo Margarita Vagdarytė.

Kaune žiūrovai taip pat išvydo dramatiškas rungtynes dėl bronzos medalių. Juos išplėšė MFK „Žalgiris“, rezultatu 3:2 (1:2) nugalėdamas „SC-Ukmergę“. Abiejų komandų atstovės po rungtynių pažymėjo, kad jų sezoną aptemdė žaidėjų netektys dėl traumų ir kitų priežasčių.

Mažojo finalo rungtynių santrauka

„Emocijos mūsų puikios, jos verda per kraštus, nes mes to labai ilgai siekėme ir tai pavyko. Norime didžiausius linkėjimus perduoti mūsų komandos žaidėjoms, ypač Martai Lipnickaitei, kuri kovojo iki pat galo, bet gaila, kad liūdnai pasibaigusiose praeitose rungtynėse susilaužė koją. Marta, mes linkime tau kuo greičiau pasveikti ir sugrįžti. Komanda šitą pergalę skiria Martai ir Gytei“, – aikštėje kalbėjo Virginija Narbutaitė-Klevinskienė.

„Sezoną pradėjome labai gerai, bet jo viduryje netekome dviejų žaidėjų, vartininkės, bet stengėmes kaip galėjome, nepaisant įvairių traumų, Manau, kad iš klaidų mokomės ir reiktų padrąsinti vieną kitą bei nenusiminti, kad pralaimėjome – čia tik žaidimas, bus tų pergalių“, – teigė Remigija Šablevičiūtė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS