LMFA I lygos rungtynės pirmąkart sužaistos Širvintų, Švenčionių ir Žagarės stadionuose

Lietuvos moterų futbolo asociacijos Pirmoje lygoje šiemet varžosi 13 komandų, o antrame ture varžybų naujokės galėjo nudžiuginti sirgalius žaisdamos namų stadionuose.

Pietų-Rytų regiono grupėje 6 taškus turi MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa, net 11:0 pranokusi „SC-Ukmergė“ komandą. Dubliais išsiskyrė Barbara Antonovič, Adrija Skudutytė ir rezultatyviausia šios grupės žaidėja Erika Šupelytė.

MFK „Žalgiris“-Širvintų SC komanda 6:0 įveikė FK „Šešupę“, kuri nuo 43 minutės žaidė dešimtyje, teisėjui raudoną kortelę parodžius Emilijai Luščinskajai. Šiose rungtynėse dubliu išsiskyrė Elzė Kiškūnaitė.

Švenčionyse įvarčiai buvo pelnyti per pirmas 23 minutes. FK Vilnius B komanda įsiveržė į priekį po ankstyvų Ūlos Miniotaitės ir Agnieškos Kazarinos įvarčių, į kuriuos Švenčionių SC-FK „Utenis“ atsakė Gabrielės Keturkaitės tiksliu smūgiu. Teisėjas užfiksavo vilniečių pergalę 2:1.

Šiaurės-Vakarų regiono grupėje užfiksuota pirmoji lygos naujokių akistata – Žagarėje FK „Saned“-Joniškio SC priėmė FK „Vilkiją“. Dvikova klostėsi permainingai: Vilkijos futbolininkės pirmavo po ankstyvų 2 įvarčių, bet joniškietės persvėrė rezultatą ir 83 minutę pačios pirmavo 3:2. Lygiąsias rezultatu 3:3 išplėšė Evelinos Ščerbavičiūtės smūgis.

Penktadienio futbolą vainikavo įspūdinga „Kauno Žalgirio“ FA pergalė Panevėžyje rezultatu 9:1. „Pokerį“ pelnė Ema Kriaučiūnaitė, o „hetriką“ atliko Karolina Kurapatkina.