Neįgaliesiems

LMFA I lygos sezonas prasidėjo nuo titulą ginančios komandos pergalės

Trejomis rungtynėmis startavo 2023 metų Lietuvos moterų futbolo asociacijos I lygos sezonas. FC „Hegelmann“ B ekipa pirmoji pelnė tris taškus, o po jų pergales atšventė ukmergietės ir šiaulietės.

Trečiadienį Kaune susitiko FC „Hegelmann“ ir FK „Utenos Utenis“ dublerinės komandos. Rungtynių pradioje komandos apsikeitė po įvartį – 7 minutę Paulina Morkulytė išvedė į priekį šeimininkes, o 15 minutę Liucija Stasiulionytė atstatė pusiausvyrą.

FC „Hegelmann“ B komanda dar pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, o po pertraukos rezultatas nepakito – 3:1. Tiksliais smūgiais pasižymėjo Ema Kriaučiūnaitė ir Karolina Kurapatkina.

Kitą dieną Vilniaus MFK „Žalgiris“ priėmė „SC-Ukmergė“ futbolininkes. Livija Toropovaitė 17 minutę suteikė ukmergiškėms pranašumą, bet po devynių minučių Gytė Tarasovė išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje viešnioms pavyko pelnyti du įvarčius be atsako, kurių autorės – Simona Bagavičiūtė ir Meida Proscevičiūtė. Galutinis rezultatas – 3:1 „SC-Ukmergė“ naudai.

Penktadienį FA „Šiauliai“-ŠSG komanda išvyko žaisti rungtynių prieš FK „Vilnius“ dubleres ir sugrįžo su pelnytais 3 taškais.

Reda Jurkutė ir Gabija Toropovaitė jau pirmajame kėlinyje įmušė du šiauliečių įvarčius, 11 ir 30 minutę. FK „Vilnius“ B ekipai pavyko sušvelninti skirtumą 57 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Adriana Alekberovaitė – 1:2.

LMFA I lygos 2-asis turas startuos balandžio 21 dieną.

fchegelmann.com nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS