Neįgaliesiems

LMFA I lygos turo rungtynes nutraukė audra

Rugpjūčio 25 ir 26 dienomis vyko Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) 6 ir 9 turo rungtynės, iš kurių vienerios nebuvo užbaigtos dėl audros Utenoje.

Šeštojo turo pažiba tapo sostinės derbis tarp MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ dublerinių komandų. Nors viešnios pirmos pasižymėjo, tačiau žalgirietės persvėrė rezultatą ir laimėjo susitikimą 5:1, tokiu būdu išlaikydamos pergalių seriją. Dubliu išsiskyrė Emilija Kaziul.

Rungtynių fotoalbumas (Elvio Žaldario nuotr.)

„Utenio“ ir Širvintų SC komandų rungtynės buvo nutrauktos 61 min. 5 sek., teisėjui priėmus šį sprendimą atsižvelgus į smarkiai įsisiautėjusią liūtį su žaibais. Uteniškės pirmavo rezultatu 4:0, tad remiantis varžybų nuostatų 15 str. 9 dalimi, sprendimą dėl rungtynių datos, laiko ir vietos priims LMFA.

Penktadienį įvyko visos Šiaurės-Vakarų regiono grupės 9 turo rungtynės. „SC-Ukmergė“ sustiprino savo lyderystę šioje grupėje, Žagarėje rezultatu 4:1 įveikus FK „Saned“ dubleres. Indrė Apkevičiūtė buvo rezultatyviausia dvikovos žaidėja, pelniusi 2 įvarčius.

Dovilės Dockaitės „hetriko“ vedama FK „Šešupė“-„M City“ ekipa Panevėžyje laimėjo rezultatu 5:2 ir išlaikė trečią vietą grupėje.

Vienu tašku nuo stipriausiųjų trejetuko atsilieka FC „Hegelmann“ dublerės, Kaune rezultatu 6:0 nustelbusios FK „Vilkiją“. Rusnė Makarevičiūtė atliko „hetriką“.

MFA Žalgiris / E. Žaldario nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS