Neįgaliesiems

LMFA I lygos varžybų savaitgalis – sėkmingesnis viešnių ekipoms

Penkerios pirmenybių rungtynės buvo sužaistos birželio 2 ir 3 dienomis, sirgaliams padovanojusios net 28 įvarčius.

Pietų-Rytų regiono grupėje ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa, išvykoje rezultatu 3:0 nugalėjusi „Utenio“ komandą po Karolinos Jasaitytės, Irūnos Blaškytės ir Elingos Pampuškaitės įvarčių.

Rungtynių fotoalbumas

Į antrą vietą pakilo sostinės MFK „Žalgiris“ po pergalės 5:0 prieš Širvintų SC. Susitikimo pradžioje Urtė Smaitytė nukreipė kamuolį į savus vartus, paskiau Gytė Tarasovė, Andrėja Baranovskytė ir dukart Elzė Kiškūnaitė padidino viešnių persvarą.

Permainingai klostėsi Alytaus SRC-MFK ir FK „Vilnius“ B komandų akistata. Vilnietės pirmavo po Viltės Jurgaitytės ir Skaistės Petrauskaitės įvarčių, bet antrojo kėlinio pradžioje Indrė Momeniškytė ir Rekvita Lekavičiūtė išlygino rezultatą. Galiausiai, viešnios išsivežė pergalę 5:2, pasižymėjus Adrianai Alekberovaitei, Ūlai Miniotaitei ir Godai Papartytei.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės pirmąja vieta dalinasi dvi komandos, kurios šį savaitgalį džiaugėsi pergalėmis ir surinko po 10 taškų.

FC „Hegelmann“ B ekipa Žagarėje 6:2 nugalėjo FK „Saned“ B-Joniškio SC atstoves.  Kauno rajono atstovės pirmavo po Emos Kriaučiūnaitės įvarčių, bet rezultatą susitiko viduryje išlygino Jorūnė Lipkinaitė ir Eitvydė Valantinaitė. „Hegelmann“ dublerės vėl atitrūko į priekį po Paulino Morkulytės hetriko ir Karolino Kurapatkinos įvarčio.

Vienintelės rungtynės, kuriose pergalę atšventė aikštės šeimininkės, nutiko Šventupėje. „SC-Ukmergė“ laimėjo 3:2 prieš FK „Šešupė“-„M. City“ atstoves. Viešnios pirmavo po Auksės Eidukaitytės įvarčio, o Ukmergės krašto atstovės atsakė Livijos Toropovaitės dubliu ir Meidos Proscevičiūtės įvarčiu. Dovilės Dockaitės įvartis 78 minutę sugrąžino intrigą, bet vėliau rungtynių rezultatas nekito.

utenosutenis.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS