Neįgaliesiems

LMFA kviečia prisidėti prie mergaičių futbolo turnyrų rengimo

Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) kviečia futbolo įstaigas sutelkti jėgas ir suorganizuoti  mergaičių ir merginų šventinius turnyrus.  

Ženkliai išaugus LMFA vykdomų 11×11 formato varžybų skaičiui, išryškėjo turnyrų poreikis regioninėms futbolo organizacijoms, kurios dar nėra pajėgios rungtis 11×11 formatu. Todėl LMFA yra pasiruošusi paremti naujų turnyrų surengimą, sudarius bendradarbiavimo sutartį ir skyrus 400 EUR turnyro išlaidoms padengti. 

Šiemet siekiama surengti 8×8 formato turnyrus 2007 ir 2009 m. gim. žaidėjoms bei 5×5 formato turnyrus 2011 ir 2013 m. gim. žaidėjoms. Šiuose turnyruose galės dalyvauti tik žaidėjos, kurios nesivaržo aukšto sportinio meistriškumo futbolo varžybose. 

„LMFA surengusi pirmą mergaičių futbolo festivalį Kaune sulaukė daug teigiamų atsiliepimų apie tokio pobūdžio renginį. Norime šią patirtį pratęsti įtraukus daugiau futbolo bendruomenės narių. Labai laukiame paraiškų iš organizacijų ir tikimės, kad kartu suteiksime galimybes mergaitėms daugiau žaisti jų mėgstamą žaidimą“, – lūkesčiais pasidalino LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė.

LMFA kviečia visus norinčius organizuoti mergaičių ir merginų futbolo taurės turnyrus iki š. m. rugsėjo 3 d. parašyti laišką lmfa@lff.lt ir nurodyti organizacijos rekvizitus, kontaktinį asmenį, norimą mergaičių amžiaus grupę ir kodėl šis turnyras turėtų būti patikėtas jums. Teikdama paraišką organizuoti turnyrą, organizacija turi būti susipažinusi su reikalavimais

Asociacija dėl turnyro organizatorių priims sprendimą, atsižvelgdama į turimą infrastruktūrą, turnyrų organizavimo patirtį, geografinę padėtį ir motyvaciją organizuoti mergaičių futbolo šventę. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS