LMFA Žiemos taurės turnyre „Gintra“ nugalėjo „Hegelmann“ ekipą

Šiaulių „Gintros“ komanda LMFA Žiemos taurės turnyre iškovojo pergalę. Marijampolės arenos manieže vykusiose rungtynėse Saulės miesto atstovės 2:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos čempiones 21-ąją susitikimo minutę į priekį išvedė legionierė Juliet Bassey, kurios smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo Dovilės Gailevičiūtės įskriejo į „Hegelmann“ vartus.

Antrajame kėlinyje vyriausiasis Šiaulių komandos treneris atliko korekcijų sudėtyje – aikštėje pasirodė Santa Lichareva, kuri pakeitė Nedą Klezaitę. Aikštėje dominavusios „Gintros“ žaidėjos įgijo ir kiekybę persvarą – varžovių ekipoje raudona kortele buvo nubausta ir iš aikštės pašalinta 69 minutę Judita Sabatauskaitė.

Susitikimo kontrolę galiausiai pavyko pergalę įtvirtinusiu įvarčiu. 87-ąją mačo minutę pirmuoju savo įvarčiu šiame sezone paisžymėjo ir pergalę užtikrino dar viena komandos naujokė Erika Šupelytę. Rungtynės baigėsi pelnyta „Gintros“ pergale rezultatu 2:0.

„Visų pirma noriu pasveikinti žaidėjas su pergale. Galiu nuoširdžiai pasidžiaugti kasdien tobulėjančiomis vietinėmis žaidėjomis bei prisijungusiomis naujokėmis. Laura, Meida, Erika mums pridėjo labai daug. Puikiai į komandos žaidimą įsiliejo ir legionierės, kurios rungtyniauja ne sau, o komandai. Tai mane kaip trenerį labai džiugina ir nuteikia pozityviai vertinant ilgalaikę perspektyvą“, – po rungtynių kalbėjo vyriausiasis komandos treneris Kalojanas Petkovas.

Kitas rungtynes gintrietės žais kitą savaitgalį, ypatingą Lietuvai datą – kovo 11. Marijampolės arenos manieže jos susitiks su FK „Vilnius“ ekipa.

Pagal fkgintra.lt informaciją; V. Kuralavičiaus/LFF nuotr.