LMFA Žiemos taurės turnyre triumfavo „Gintra“

Kovo 14-ąją finišavo Lietuvos moterų futbolo asociacijos surengtas turnyras, kuriame dalyvavo pajėgiausios šalies moterų futbolo komandos.

Kaune vykusiame turnyro finale rungėsi Šiaulių FK „Gintra“ su Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipa. Permainingoje dvikovoje „Gintra“ įrodė savo meistriškumą ir laimėjo rezultatu 5:2.

Šiaulietės pirmajame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą. Intrigą rungtynėse sugrąžino Ugnė Lazdauskaitė, antro kėlinio viduryje pelniusi dublį. „Gintrai“ pavyko apsiginti nuo vėlesnių vilniečių atakų, o pergalę įtvirtino  Madison Gibson ir Dovilės Gailevičiūtės taiklūs smūgiai.

Rungtynių fotoalbumas (Beatos Štampachovos nuotr.)

Turnyro bronzos medaliai be kovos atiteko FK „Kauno Žalgirio“ ekipai.

Geriausiosiomis turnyro komandų žaidėjomis pripažintos: Alika Isis Keene (FK „Gintra“), Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU), Rimantė Kunickaitė (FK „Kauno Žalgiris“), Aušra Klevečkaitė (FK „Gintra“-ŠSG), Karina Kazlovskaja (FK „Vilnius“), Deimantė Bikutė (FK „Utenos Utenis“), Smiltė Vaitkevičiūtė (FK „Banga“), Emilija Kaselytė („Kauno Žalgirio“ FA).

Finalo rungtynių statistika

FK „Gintra“ – MFA „Žalgiris“-MRU 5:2 (3:0)

Teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 5 min. Jelena Čubrilo, 8 min. (11 m baud.) Dovilė Dockaitė, 22 min. Alika Isis Keene, 83 min. Madison Gibson, 90 min. Dovilė Gailevičiūtė (FK „Gintra“); 72 ir 75 min. Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“-MRU)

Įspėtos: 71 min. Dovilė Gailevičiūtė (FK „Gintra“); 90 min. Insa Fischer (MFA „Žalgiris“-MRU).