LMFA Žiemos taurės turnyro bronzos medalius pelnė žalgirietės

Pasiruošimo turnyras, skirtas 2022 m. sezono „Spark Energy“ moterų A lygos komandoms, krypsta link finišo tiesiosios. Šiandien Pilaitės gimnazijos manieže surengtos rungtynės dėl 3-iosios vietos.

Dėl bronzos medalių varžėsi dvi sostinės ekipos – FK „Vilnius“ ir MFA „Žalgiris“-MRU, kurios vasario 26 dieną patyrė pralaimėjimus pusfinalio etape.

FK Vilnius ekipa pirmoji džiaugėsi įvarčiu – 7 minutę pasižymėjo Viktorija Magalinskaja. Žalgirietės išlygino rezultatą 16 minutę po taiklaus Insos Fischer smūgio.

Antrojo kėlinio pradžioje, 51 minutę įvartį pelnė Erika Šupelytė. Kaip parodė tolesnė rungtynių eiga, šis MFA „Žalgiris“-MRU puolėjos veiksmas suteikė pergalę rezultatu 2:1

Geriausiomis komandų žaidėjomis pripažintos Monika Piesliakaitė ir Agnieška Kazarina.

Po rungtynių apdovanojimus įteikė LFF techninis direktorius Reinholdas Breu, Lietuvos moterų futbolo techninis direktorius ir nacionalinės rinktinės treneris Danielis Wimmeris bei LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė.

2022 m. LMFA Žiemos taurės turnyre liko dvejos rungtynės. Kovo 8 dieną nuo 19 valandos LFF Kauno treniruočių centre dėl 5–6 vietų rungsis FK „Banga“ ir FC „Hegelmann“.

Kovo 11-ąją nuo 15 valandos rungsis FK „Gintra“-ŠSG ir FK „Saned“ dėl pagrindinio turnyro trofėjaus. Finalas bus surengtas Šiauliuose, Gytarių stadione.