Neįgaliesiems

LMFA Žiemos taurės turnyro finale susitiks „Saned“ ir „Gintra“-ŠSG ekipos

Vasario 26-ąją sužaisti LMFA žiemos turnyro pusfinalio etapo susitikimai, po kurių paaiškėjo, kad dėl turnyro nugalėtojų titulo varžysis Joniškio ir Šiaulių komandos, o mažajame finale – sostinės ekipos.

Varžybų diena prasidėjo nuo Joniškio FK „Saned“ ir FK „Vilnius“ akistatos. Jau 6 minutę Meida Proscevičiūtė išvedė į priekį „Saned“, o vėliau Simona Petravičienė pasižymėjo „hetriku“ (25, 55 ir 89 min.). Vilniečių gretose įvartį pelnė Gabija Valiukevičiūtė (83 min.). Rezultatu 4:1 laimėjo turnyro debiutantės, kurios ir iškovojo kelialapį į finalą.

Kitame pusfinalyje FK „Gintra“-ŠSG išplėšė pergalę 2:1 rungtynėse prieš MFA „Žalgiris“-MRU ekipą. Dovilė Dockaitė pirmajame kėlinyje įmušė įvartį (37 min.). Žalgiriečių gretose rezultatą išlygino Erika Šupelytė (78 min.), tačiau paskutinę susitikimo minutę šiaulietės pelnė teisę mušti baudinį, o smūgį nuo 11 metrų atžymos realizavo Samantha Rossete.

Turnyrą vykdanti Lietuvos moterų futbolo asociacija kitą savaitę paskelbs sprendimą dėl finalinių rungtynių datos ir vietos.

fkgintra.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS