Neįgaliesiems

LMFA Žiemos taurės turnyro starte – solidi FC „Hegelmann“ pergalė

Kauno rajono FC „Hegelmann“ moterų komanda užtikrintai pradėjo tradicinį LMFA Žiemos taurės turnyrą, kuriame šiemet dalyvauja keturios stipriausios šalies ekipos.

Mėlynai baltos pirmose rungtynėse rezultatu 4:0 pranoko bronzos medalius pernai iškovojusias FK „Vilnius“ futbolininkes. Prie kauniečių pergalės įvarčiais prisidėjo – Judita Sabatauskaitė (10 min.), Milda Liužinaitė (22 min.), Karolina Zabolotnaja (59 min.) ir Paulina Potapova (66 min.).

„Rungtynės visai neblogos. Mes treneriai, džiaugiamės komandos nusiteikimu, kova aikštėje. Buvo labai gražių momentų, bet aišku, neišvengėme žaidybinio broko, bet šioje pasiruošimo stadijoje tai visiškai normalu. Toliau dirbsime ir stengsimės gerinti savo žaidimą‘, – po laimėtos dvikovos šnekėjo naujasis mėlynai baltų moterų komandos strategas Tomas Miliauskas.

Rungtynes „Hegelmann“ merginos pradėjo pranašiau už varžoves ir nuolat lankėsi savo varžovių baudos aikštelėje. Vienas iš tokių apsilankymų baigėsi teisėjos paskirtu 11 metrų baudiniu, kurį šaltakraujiškai realizavo praėjusio sezono rezultatyviausia kauniečių žaidėja – J. Sabatauskaitė.

Kiek vėliau, kėlinio viduryje, puolime atsidūrusi komandos kapitonė M. Liužinaitė tiksliu smūgiu padvigubino rezultatą.

Po pertraukos mėlynai baltos ir toliau smaginosi žaidimu ir į varžovių vartus pasiuntė dar du tikslius smūgius – 57 min. pasižymėjo K. Zabolotnaja, o po aštuonių minučių savo įvartį pasiekė P. Potapova.

Kitas LMFA Žiemos taurės turnyro rungtynes Kauno rajono atstovės žais kovo 4 dieną. Rungtynės vėl vyks Marijampolės futbolo arenos manieže. „Hegelmann“ varžovėmis bus daugkartinės Lietuvos čempionato ir šio turnyro nugalėtojos – Šiaulių „Gintros“ futbolininkės.

fchegelmann.com informacija

„Žiemos taurės varžybas vertinu tikrai pozityviai, kadangi tai pirmos rungtynės grįžus po atostogų. Šiai dienai turim kiek pasikeitusią komandą, prie kurios prisijungė ilgametės patirties futbole turinčios žaidėjos, tai šios rungtynės buvo tikrai gera patirtis susižaisti visom ir pasiruošti ateinančiam sezonui. Komandos žaidimas tikrai skyrėsi nuo praeito sezono, kaip ir sakiau, prisijungusios patirties turinčios žaidėjos įnešė daugiau ramybės. Iš šių rungtynių taip pat yra ir ko pasimokyti, pamatėme ties kur turėtume dar padirbėti“, – pakomentavo Judita Sabatauskaitė.

„Mūsų tikslas dalyvaujant Žiemos taurėje yra, kaip galima geriau, pasiruošti artėjančiam A lygos sezonui. Komandoje turime nemažai pasikeitimų – naujas trenerių štabas, pasikeitęs ir komandos pagrindas, keletas naujų žaidėjų. Jų įsiliejimas neužtruko, tačiau jau po pirmų rungtynių su „Hegelmann“ pamatėm, kad aikštėje dar turim daugybę taisytinų dalykų ir tikimės turnyro eigoje juos patobulinti“, – teigė Alina Špakovskaja.

Vytauto Kuralavičiaus/LFF.lt nuotraukos

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS