LMFA Žiemos turnyro finiše – Šiaulių SG-FA bronza

Šiaulių sporto gimnazijos-futbolo akademijos komanda Kaune sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lietuvos merginų iki 17 metų rinktine ir pelnė turnyro bronzos medalius.

Šiaulietes 19 minutę išvedė Simona Rumčikaitė, tačiau netrukus Judita Sabatauskaitė atstatė pusiausvyrą.

Besibaigiant antrajam kėliniui pasižymėjo Tatjana Veržbickaja, tad šiaulietės vėl įgijo persvarą. Intrigą 88 minutę atgaivino Norvegijoje gyvenanti Laura Zurzaitė, išlygindama rezultatą.

Rungtynių treisėjas užfiksavo galutinę dvikovos baigtį 2:2, kuri buvo palanki šiaulietėms. Joms buvo įteikti medaliai ir trečiosios vietos taurė.

Lietuvos moterų futbolo asociacijos Žiemos turnyrą šiemet laimėjo Kauno „LSU-Žara“, įveikusi visas 4 dalyves, o sidabro medalius pelnė Šiaulių „Gintra-Universitetas“.

Rungtynių statistika

Šiaulių SG-FA – Lietuvos merginų U-17 rinktinė 2:2 (1:1)

NFA stadionas, teisėjas – Ugnius Veprauskas

Įvarčiai: 19 min. Simona Rumčikaitė, 83 min. Tatjana Veržbickaja (Šiaulių SG-FA); 23 min. Judita Sabatauskaitė, 88 min. Laura Zurzaitė (Lietuvos merginų U-17 rinktinė)

Autorius – Robertas Každanas, Andriaus Martinaičio nuotr.