LSFL 3-ias turas: VU užtikrintai laimėjo, LSU triumfavo pirmąsyk, TECH ir KU nugalėtojo neišsiaiškino

Po trečiojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo dar tvirčiau turnyro lentelės viršūnėje įsitaisė čempiono titulą ginanti Vilniaus universiteto rinktinė. Vilniečiai  išvykoje 4:0 nepaliko galimybių antrą nesėkmę patyrusiems KTU futbolininkams.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę Rimanto Turskio auklėtiniai ir iki pertraukos, ir po jos pasižymėjo po du kartus. Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Povilas Kalimavičius, antrajame – Rokas Zakaras ir Justas Juozelskis (į savo vartus).

Su trimis pergalėmis per trejas rungtynes VU artimiausius priešininkus lenkia jau keturiais taškais. Tie artimiausi priešininkai – Klaipėdos universiteto studentai.

Šio turo rungtynes klaipėdiečiai žaidė sostinėje prieš Vilniaus TECH komandą. Itin aukšta sparta vykusiose rungtynėse aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė po Carloso Guanchės tikslaus smūgio. Įvarčio autorius – legionierius iš Ispanijos, būtent, šiose rungtynėse debiutavęs Lietuvos studentų futbolo lygoje.

Po įmušto įvarčio žaidimas nepasikeitė. Ir toliau abiejų komandų žaidėjų daug ir greitai bėgo, o progas kūrė Vilniaus TECH. Viena tokių buvo antrojo kėlinio pradžioje, kai klaipėdiečius išgelbėjo jų vartininkas Vadimas Trefilovas. Iškart po šio epizodo savo progą gavo KU. Darius Jurgelevičius pabėgo vienas prieš vartininką ir perkėlė jį.

Itin karšta buvo dvikovos pabaiga. Likus dvylikai minučių, Valdas Vitkauskas realizavo baudinį ir antrąsyk išvedė Vilniaus TECH į priekį, tačiau po aštuonių minučių iš artimojo nuotolio Mantas Rusys rezultatą išlygino – 2:2.

„Dėl įvairių priežasčių šiose rungtynėse neturėjome kelių svarbių žaidėjų, tačiau energijos netrūko. Varžovai sukūrė nemažai progų, mes turėjome savo. Aišku, norėjome laimėti, bet gerai bent jau tai, kad grįšime ne tuščiomis“, – po rungtynių kalbėjo KU žaidžiantysis treneris Evaldas Misiūnas.

„Jei atvirai, nustebino mane, kad turėjome tiek daug energijos. Bet tuo pačiu tai labai džiugina. Jei prieš čempionato startą kas per trejas rungtynes būtų pasiūlęs keturis taškus, tikrai tokį pasiūlymą būtumėm priėmę“, – sakė Vilniaus TECH treneris Giedrius Barevičius.

Trečiose turo rungtynėse tarp dviejų Kauno komandų LSU rezultatu 2:1 buvo pajėgesnė už VDU. Šioje dvikovoje pirmas pavojingas būsimų nugalėtojų epizodas baigėsi įvarčiu. Gediminas Vansevičius smūgiu 16 metrų vienu lietimu nepaliko šansų varžovų vartininkui.

Vėliau VDU sukūrė begalę progų, tačiau tai buvo ne šio universiteto komandos diena. Savo ruožtu, LSU antroji proga baigėsi antruoju įvarčiu. Ignas Bajorinas baudos aikštelėje gražiai suklaidino varžovų gynėją ir netrukus padvigubino skirtumą.

Nors iki pertraukos buvo likusios vos kelios minutės, VDU per jas skirtumą dar spėjo sušvelninti. Visiškai vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs Ettienne Laborde iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

LSU iškovojo pirmąją sezono pergalę, o VDU turnyre per dvejas rungtynes lieka su vienu tašku.