LSFL čempionate paaiškėjo prizininkai

Devintojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo rungtynėse tarp Vytauto Didžiojo universiteto ir Kauno technologijos universiteto rinktinių laimėjo pirmieji 4:1.

Po šių rungtynių tapo aišku, kad šiemet lygoje medalius išsidalins Klaipėdos universiteto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto studentai.

Dvikova tarp Kauno ekipų startavo milžiniška sparta. Per pirmąsias dešimt dvikovos minučių netrūko nei aštresnių prasiveržimų, nei tolimų bandymų. Vis tik, pavojingiausia buvo KTU standartinė situacija, kai po kampinio aikštės šeimininkų komandą išgelbėjo tik virpstas.

Sparta nemažėjo, o laikas artino komandas prie pertraukos. Ir kai atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis be įvarčių, KTU vartininkas Husseinas El Zeinas suklydo, o prie jo iš rankų išleisto kamuolio pirmasis pribėgo Tomas Klaudijus Tamašauskas, kuris atidarė rungtynių įvarčių sąskaitą.

Į priekį išsiveržę VDU studentai nestabdė ir po pertraukos. Jie buvo aktyvesni ir, galiausiai, už tą aktyvumą buvo apdovanoti. Prie KTU vartų buvo skirtas kampinis, po keitimo kamuolį į baudos aikštelę pakėlęs Adas Keblikas surado joje Domą Račkauską, kuris skirtumą padvigubino.

Neilgai trukus, rezultatas tapo 3:0 – po kontrišpuolio Reinas Batutis aplenkė varžovų gynėją, o atsidūręs vienas prieš vartininką, smūgiavo neatreamiamai.

Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis standartinėmis situacijomis. Iš pradžių labai tolimas Semiro Dundaro smūgis gan kurioziškai leido KTU skirtumą sušvelninti, tačiau po dešimties minučių A. Keblikas darsyk po kampinio surado komandos draugą (Povilą Katiną), kuris atstatė trijų įvarčių persvarą.

Po šios pergalės VDU iki trijų taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančių Klaipėdos universiteto studentų. Per likusias dvejas rungtynes kauniečiai žais tiek su klaipėdiečiais, tiek su kolegomis iš Vilniaus universiteto. Priminsime, kad visos trys šios komandos dar gali tapti nugalėtojomis.