Neįgaliesiems

LSFL finiše – čempionų pergalė prieš vicečempionus

Paskutinėse 2021-2022 metų LSFL pirmenybių rungtynėse naujieji čempionai Vilniaus universiteto futbolininkai 2:1 įveikė antrąją vietą užėmusį Vilnius TECH bei turnyrą baigė be pralaimėjimų. 

 

Nugalėtojams įvarčius pelnė Matas Valatka ir Povilas Kalimavičius, pralaimėjusiems – Paulius Keliotis.

Vos prasidėjus rungtynėms krito pirmasis įvartis. Kairiuoju kraštu prasidėjusi ataka baigėsi nuostabiu perdavimu M. Valatkai, kuris iš aštuoniolikos metrų smūgiavo užtikrintai ir neatremiamai.

Šis įvartis Giedriaus Barevičiaus auklėtinių iš vėžių neišmušė, jo komanda daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingus epizodus kūrė Vilniaus universiteto komanda. Galimybių turėjo ir Jonas Lebedevas, ir P. Kalimavičius, ir įvarčio autorius M. Valatka. Vis gi tie epizodai įvarčiais nevirto.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Vilnius TECH tapo dar aktyvesni, o darbo VU vartininkas turėjo vis daugiau ir daugiau. Sužaidus dešimt minučių, Valdas Vitkauskas gražiu smūgiu vos nepasižymėjo, o prie nuo vartininko atšokusio kamuolio pirmas suskubo P. Keliotis, kuris rezultatą išlygino.

Artėjant dvikovai į pabaigą, G. Barevičiaus komanda pavargo ir VU tuo pasinaudojo. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas P.Kalimavičius maždaug iš aštuonių metrų pelnė savo dešimtąjį įvartį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, dovanojo devintą sezono pergalę.

„Treniruojamės daugiau nei kitos komandos. Tokia ir pergalių paslaptis. Kolektyvas geras, draugiškumas – tas ir lėmė, kad šiemet mūsų varžybos susiklostė būtent taip“, – komentavo VU treneris Rimantas Turskis.

„Studentų futbolas yra specifinis – vieną kartą susirenki į rungtynes, kitą kartą nesusirenki. Dėl to kartais sunku prognozuoti rezultatus. Bet kokiu atveju, už Vilniaus universitetą šiemet esame silpnesni, todėl antra vieta mums yra geras rezultatas“, – sakė G. Barevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS