Neįgaliesiems

LSFL futsal taurės turnyro nugalėtojai – LSU studentai

Savaitgalį finišavusiame LSFL 2022 metų futsal taurės turnyre triumfavo Lietuvos sporto universiteto studentai. Finaliniame etape jie aplenkė antroje vietoje likusius KTU studentus, trečiąją poziciją užėmusią Vilniaus universiteto rinktinę bei už prizinio trejeto likusius Klaipėdos universiteto futbolininkus.

„Be abejo, esame patenkinti. Galvoju, kad ši pergalė brendo, tad vertinu, jog laimėjome pelnytai. Sakyčiau, kad nugalėjo stipriausi“, – po triumfo kalbėjo LSU treneris Tomas Miliauskas.

Finalinį etapą LSU pradėjo pralaimėjimu 2:4 Vilniaus universitetui, tačiau vėliau 3:1 nugalėjo KTU studentus bei 7:0 – varžovus iš Klaipėdos universiteto.

„Pirmos rungtynės prieš Vilnių susiklostė tikrai ne taip, kaip tikėjomės. Vis tik, nepaisant pralaimėjimo, tikėjau, kad KTU gali atimti iš jų taškus, todėl ir toliau viskas priklauso tik nuo mūsų. Labai užtikrintai sužaidėme su KTU, o paskutinę dieną – dar užtikrinčiau prieš Klaipėdą“, – kalbėjo T. Miliauskas.

Turnyre dalyvavo ir futsal A lygoje žaidžiantys Genaras Samsonikas (KTU) ar Jonas Ulberkis (LSU), tačiau geriausiųjų komandos žaidėjų suvestinėje buvo kitos pavardės. Geriausiu čempionų komandos futbolininku išrinktas Tomas Rakašius, KTU – Julius Kukonenko, VU – Jonas Lebedevas, KU – Martynas Vėlyvis.

Dviem žaidėjams atiteko rezultatyviausio titulas – po keturis įvarčius finaliniame turnyro etape pelnė Povilas Malakas (KTU) ir Matas Valatka (VU).

Prieš paskutinę turnyro dieną su keturiais taškais pirmavo VU futbolininkai. Po tris taškus turėjo abi Kauno komandos, vieną – Klaipėdos universiteto studentai. Iki galutinės lentelės liko sužaisti dvejas rungtynes – VU prieš KTU ir LSU prieš KU.

VU po atkaklios kovos neatsilaikė prieš KTU ir tai reiškė, kad nugalėtoja taps kažkuri iš Kauno komandų. LSU atsakymą į šį klausimą pateikė labai greitai, kai į klaipėdiečių vartus pradėjo siųsti vieną įvartį po kito.

„Po visų karantinų kiekvienas turnyras yra lyg šviežaus oro gurkšnis. Be abejo, visų mūsų žvilgsniai jau krypsta į didįjį futbolą, tačiau ir ši futsal šventė, skirta Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, buvo labai reikalinga. Svarbiausia, kad be traumų“, – konstatavo LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS