LSFL: lyderių dvikovą laimėjo klaipėdiečiai

Pirmadienį Lietuvos studentų futbolo lygos lyderių akistatą tarp Vilniaus ir Klaipėdos universiteto rinktinių laimėjo pastaroji. Klaipėdiečiai triumfavo 2:1 ir turnyro lentelėje pakilo į pirmąją vietą. Vilniečiai, savo ruožtu, patyrė pirmąją sezono nesėkmę.

Pati dvikova prasidėjo kurioziniu aikštės šeimininkų įvarčiu. Prie KU vartų buvo skirtas kampinis, po pakelto kamuolio į baudos aikštelę vartininkas jo nepamatė ir Jonas Lebedevas išvedė savo komandą į priekį.

Klaipėdiečiai nepanikavo, ieškojo savo galimybės ir surado ją labai greitai. Po Klaipėdos komandos atakos dešiniuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę, VU gynėjai suklydo, o Ignas Paulius lengvai išlygino rezultatą.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos dar buvo likęs žaisti pusvalandis, tačiau per jį rimtų epizodų nei prie vienų, nei prie kitų vartų sukurta nebuvo. Viskas pasikeitė po pertraukos.

„Per pertrauką su vaikinais pakalbėjome, kad tokiose rungtynėse galime išsivežti tris taškus, todėl turime padirbėti. Antrajame kėlinyje ir padirbėjome“, – sakė KU treneris Evaldas Misiūnas.

Keli klaipėdiečių šansai liko neišnaudoti, o įpusėjus kėliniui vieną gražiausių viso sezono įvarčių pelnė Gargždų „Bangos“ žaidėjas Ignas Venckus. Išvedęs saviškius į priekį, Ignas po kelių minučių turėjo dar vieną puikų šansą, tačiau atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką Ernestą Černiavskį, mikrodvikovą pastarajam pralaimėjo.

Rungtynių pabaigoje VU dar bandė sukurti klaipėdiečių vartų šturmą, turėjo kelias pusproges, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko. Kaip sakė treneris Rimantas Turskis, rungtynes laimėjo geresnė komanda.

„Kaip treniruojamės – taip ir žaidžiame. Žioplumas, techninis brokas yra atidirbinėjami treniruotėse. Deja, mūsų jaunimas galvoja kitaip“, – konstatavo R. Turskis.

Likus dvejoms rungtynėms iki čempionato pabaigos, Klaipėdos universiteto rinktinė vienu tašku lenkia VU studentus. Įdomu tai, kad čempione dar gali tapti ir trečioje vietoje esanti VDU komanda, kurios sezono pabaigoje laukia abiejų lyderių barjerai.