Neįgaliesiems

LSFL prezidentu tapęs R. Turskis: „Stebuklų nepadarysiu, bet tobulėti tikrai yra kur“

Trečiadienį Kauno futbolo akademijoje vyko LSFL ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios narių – VU, VGTU, LKA, LSU, VDU, KU, KTU, KK, LCC, MRU, ŠU – įgalioti atstovai naujuoju lygos prezidentu išrinko Vilniaus universiteto trenerį Rimantą Turskį.

„Negaliu sakyti, kad labai veržiausi į šią poziciją, bet kai pasiūlė – neatsisakiau. Žinote mano charakterį – vidutinis rezultatas manęs netenkina. Aš pats suprantu, kad stebuklų nepadarysiu, bet lygai tobulėti tikrai yra kur.

Vienas pagrindinių mano tikslų – padaryti taip, kad lyga būtų labiau matoma. Pastaraisiais metais šis darbas pradėtas, tačiau pasaulyje yra pavyzdžių, kai padaroma žymiai geriau. Supraskite, studentija yra varomoji jėga, privalome tai išnaudoti.

Tai pat norėtųsi komandų skaičių padidinti iki aštuonių. Yra idėjų pritraukti į pirmenybes Klaipėdos universitetą, taip pat kolegijas. Bazes mes turime neblogas, tereikia daugiau bendradarbiavimo su LFF ir viskas bus gerai“, – sakė naujasis lygos prezidentas.

Direktoriaus pareigoms valdybos nariai patvirtino esamą direktorių Vytą Jančiauską. Naujoje valdyboje S. Liaudanską (LŽŪA), D. Gražulį (VDU-ŠA) ir T. Vilkevičių (LSU) išrinkti G. Avižonienė (KU) ir R. Alūzas (ŠU).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS