LSFL sugrįžimas: nulis įvarčių iki pertraukos ir šeši – po jos

Vytauto Didžiojo Universiteto rungtynėmis prieš Vilniaus Universiteto studentus buvo atnaujintas Lietuvos studentų futbolo lygos sezonas. Pergalę rezultatu 4:2 iškovojo ir savo antros vietos poziciją sustiprino vilniečiai.

Nuo pat susitikimo pradžios VDU rinktinė atidavė iniciatyvą, o Rimanto Turskio auklėtiniai bandė tuo naudotis. Neblogus šansus turėjo Vytenis Ruzgas, vėliau Liutauras Rimkus, tačiau jų progos liko neišnaudotos. Tuo pačiu ir pats žaidimas iki pertraukos tapo gerokai lėtesnis. VDU ieškojo galimybių kontratakose, tačiau tų galimybių nerado, VU bandė ieškoti laisvesnių erdvių varžovų baudos aikštelėje, tačiau jų taip pat nerado.

„Nemenkas išbandymas, nes neturėjo būrio savo pagrindo žaidėjų. Kas dėl ligų, kas dėl darbo, kas dėl asmeninių priežasčių… Susirinko kas galėjo. Iki pertraukos, kol turėjome jėgų, viskas buvo neblogai, po pertraukos pavargome, pradėjome klysti ir varžovai už tai mus baudė. Vis tik, bendrai reziumuojant, pozityvo po tokių rungtynių matau gerokai daugiau negu negatyvo. Neabejoju, kad su kiekvienomis rungtynėmis atrodysime vis geresni ir geresni“, – rungtynes komentavo VDU treneris Mantas Gintalas.

Po pertraukos pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – traumą išsigydęs ir pirmoje sezono pusėje nežaidęs VU puolėjas Liutauras Rimkus pasinaudojo varžovų klaida bei išvedė savo ekipą į priekį. Dar po vienuolikos minučių Vytas Kereišis skirtumą padvigubino ir daugiau mažiau tapo aišku, kad VU pergalės iš savo rankų nepaleis.

„Reikia pripažinti, kad po pertraukos buvome geresnė komanda. Keturi įvarčiai iš niekur neatsiranda. Nenoriu vardinti pavardėmis, bet kelių žaidėjų pasirodymu esu patenkintas. Aišku, įvertinus faktą, kad tiek daug laiko nežaidėme nei vienų rungtynių“, – sakė VU treneris Rimantas Turskis.

Likus žaisti 20 minučių Edas Venckevičius skirtumą sušvelnino, tačiau netrukus į tai gavo dvigubą atsaką – L.Rimkus ir Povilas Kalimavičius sostinės ekipos skirtumą padidino net iki trijų įvarčių.

Tiesa, vos po minutės Mantas Gailiušas nubaudė vis dar ketvirtąjį įvartį bešventusius varžovus, tačiau iš esmės tas įvartis jau nieko nebepakeitė.

Turo rungtynes Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Lietuvos sporto universitetas žais ketvirtadienį 20:00 valandą Širvintų miesto stadione.