Neįgaliesiems

LSFL surengs turnyrus Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai atminti

Gruodžio 18 dieną Kauno sporto halėje surengtas Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) posėdis, kuriame nuspręsta dėl artimiausių 2018 metų varžybų datų ir „Comet“ sistemos įdiegimo.

Posėdyje nuspręsta, kad Studentų salės futbolo čempionato finalinio ketverto turnyras būtų surengtas vasario 16–17 dienomis Kauno sporto halėje.

Dauguma posėdžio narių pritarė, jog Klaipėdoje būtų surengtas Studentų mažojo futbolo turnyras Kovo 11-ajai atminti. Pasiūlyta turnyrą vykdyti kovo 17–18 dienomis.

Lietuvos futbolo federacijos Varžybų ir renginių vadybininkas Edgaras Daukšys pristatė „Comet“ sistemą ir jos registracijos ypatumus. Universitetų atstovai palaikė idėją įdiegti šią sistemą nuo 2018 metų sezono varžyboms 11×11 formatu.

„Šiemet LSFL buvo sėkmingi metai, nes lyga tapo LFF nariu – tai buvo mūsų 20 metų veiklos siekiamybė. Džiaugiamės, kad įsiliejome į LFF gretas. Yra planų kitąmet sudaryti rinktinę iš aukštųjų mokyklų studentų, kuri atstovautų Lietuvai tarptautinėse varžybose. Kalbėta su Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentu dėl galimybės futbolo rinktinei dalyvauti Universiadoje. Siekiame kuo daugiau pritraukti į futbolą studentus, kurie baigė sporto mokyklas ir rastų universitetų futbolo komandose sau vietą žaisti“, – teigė LSFL prezidentas Artūras Krukis.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS