Neįgaliesiems

LSFL treneriai: „Neatmetame varianto, kad antrasis ratas neįvyks“

Skirtingai nei daugelis kitų Lietuvos lygų, studentai savo sezoną pradeda rudenį, o baigia pavasarį. Visas tvarkaraštis yra tiesiogiai pririštas prie mokslo metų – bent jau taip buvo 20 metų.

„Kol kas dar sunku pasakyti, kaip bus su antruoju čempionato ratu, bet aš asmeniškai vis dažniau pagalvoju apie tai, kad, galbūt, pirmąkart istorijoje lyga neturės čempiono. Tikrai neatmetame varianto, kad antrasis ratas neįvyks“, – sakė Vilniaus universiteto treneris Rimantas Turskis.

„Aišku, situacija labai greitai pasikeistų, jei valdžia leistų treniruotis nors grupelėmis. Tuomet būtų galima dar gegužę pradėti antrąjį ratą ir iki birželio pabaigos jį užbaigti“, – įvairius scenarijus dėliojo R. Turskis.

Po pirmojo rato R. Turskio vadovaujami Vilniaus universiteto studentai turnyro lentelėje rikiuojasi antroje pozicijoje, trimis taškais atsilikdami nuo pirmaujančių Šiaulių universiteto auklėtinių.

„Iššūkių bus labai daug. Jau beveik aišku, kad iki gegužės nebus jokio judesio, o po to, įsivaizduoju, kad mokslai gali būti itin suintensyvėję. Kitas dalykas – koks futbolas be treniruočių? Kokiu tempu vyks pirma lyga? Neįsivaizduoju, kaip viską sudėlioti, todėl sau mintyse leidžiu mąstyti, kad antrąjį ratą turėsime aukoti.

Aišku, gaila. Turime komandą, kokios seniai neturėjome. Kadangi nemaža dalis ketvirtakursių, tai kitąmet jų irgi nebeturėsime.

Kitas klausimas: kaip elgtis, jei čempionatas bus sustabdytas? Aišku, aš subjektyvus šiuo klausimu, bet norėtųsi, kad bent kažkoks pagerbimas būtų. Kaip ne kaip, 50 procentų rungtynių įvyko“, – klausimus kėlė Šiaulių universiteto treneris Rytis Alūzas.

Trečiąją vietą čempionate užima ir tiek pat taškų, kaip ir Vilniaus universitetas, po pirmojo rato yra surinkę Kauno technologijos universiteto studentai. Jų treneris Gintaras Grigonis mano, kad vienintelė galimybė pratęsti čempionatą būtų prasidėjus naujiems mokslo metams.

„Esu beveik tikras, kad birželį nesužaisime, nes, tikėtina, kad to niekas neleis. Jei leistų.. studentams būtų sesija, todėl juos surinkti būtų labai sukviesti. Galvoju, kad realesnis variantas – rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjį sužaisti šį čempionatą, o tada iškart pradėti naująjį“, – sakė G. Grigonis.

Priminsime, kad 2019–2020 metų LSFL čempionate žaidžia šešios komandos, tad visoms joms reiktų sudalyvauti penkeriose rungtynėse.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS