LSFL: uostamiestyje KU pranoko VDU

Lietuvos studentų futbolo lygos ketvirtojo turo rungtynėse Klaipėdos universiteto studentai 3:1 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei turnyro lentelėje pakilo į pirmąją poziciją. Po įvartį nugalėtojams pelnė Ignas Venckus, Darius Jurgelevičius ir Ignas Paulius, pralaimėjusiems – Tomas Klaudijus Tamašauskas.

Itin aukšta sparta prasidėjusiose rungtynėse pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Kauniečiams suklydus, I. Venckus uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats ir realizavo.

Įpusėjus kėliniui, už kietą pražangą iš nugaros klaipėdietis Martynas Vėlyvis prieš save išvydo raudoną kortelę. Pats futbolininkas su šia nuobauda nesutinka.

„Gaila, kad nefilmavo rungtynių, manau, teisėjui iš naujo reiktų peržiūrėti šį epizodą“, – jau nurimus aistroms sakė M. Vėlyvis.

Įgiję kiekybinę persvarą, VDU atstovai perėmė iniciatyvą ir netrukus sukūrė progą, po kurios kamuolys atsimušė į virpstą. KU atsitraukė gilyn ir savųjų šansų pradėjo ieškoti kontratakose.

Įdomiausi įvykiai rungtynėse prasidėjo 80 minutę, kai VDU įmušė išlyginamąjį įvartį, tačiau teisėjas dėl kito VDU žaidėjo buvimo vartuose, įvarčio neįskaitė. Denisas Ževžikovas pradėjo ieškoti teisybės ir už tai buvo nubaustas antra geltona kortele.

Per likusias 10 minučių prasidėjo atviras mūšis, kurio metu buvo įmušti dar trys įvarčiai.

„Patirtis apžaidė jaunimą. Gudriau sustojo, o mes tos varžovų gynybinės mįslės neįminėme“, – sakė VDU treneris Mantas Gintalas.