Neįgaliesiems

LSPFA prezidentu perrinktas V. Butkevičius

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos (LSPFA) prezidentu balsų dauguma išrinktas dabartinis šios asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Kartu su juo išrinkti ir naujieji valdybos nariai: Kauno „Vyčio“ vadovas Darius Gurskis, LSPFA viceprezidentas Remigijus Daugėla, Kauno „Aleksoto“ direktorius Audrius Markevičius bei buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Rudžionis. Pastarasis paskirtas salės futbolo rinktinių techniniu direktoriumi.

Dėl COVID-19 grėsmės ir sugriežtintų sąlygų, balsavimas vyko išskirtine tvarka. Balsavimo teisę turintiems nariams buvo išsiųstas tvarkaraštis su laiku, kada jie turėtų atiduoti savo balsą. Tai reiškia, kad tarpusavyje nariai nekontaktavo.

Prezidentu perrinktas V. Butkevičius tikina, kad naujoje kadencijoje daugiausiai dėmesio bus skiriama profesionalumui.

„Noriu pažymėti, kad tai mano paskutinė kadencija, todėl planų turiu nemažai. Pirmasis mano darbas – salės futbolo rinktinėms rasti techninį direktorių padarytas jau šiandien. Pasirinkome Kęstutį Rudžionį, nes tokią patirtį turintis žmogus asociacijai yra neįkainojama vertybė. Taip pat asociacijoje atsiras skauto etatas. Kandidatą į šią poziciją jau esame numatę, tačiau, kol nėra oficialu, įvardinti jo nenoriu.

Dar vienas labai svarbus darbas – didžiojo futbolo ir salės futbolo atskyrimas. Mes daug apie tai kalbame, šiokie tokie žingsniai daromi, tačiau tam turi būti skiriamas didesnis dėmesys. Kol to nebus, tol kentės mūsų čempionatas. Turiu omenyje tai, kad futsal A lygos sezonas turėtų tęstis aštuonis mėnesius, tačiau, kol nemažai žaidėjų žaidžia didžiojo futbolo pirmoje lygoje, to padaryti paprasčiausiai neįmanoma“, – sakė V. Butkevičius.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS