Neįgaliesiems

M. Dapkus: „Jautėme, kad galime įmušti ir persverti rezultatą savo naudai“

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas Lietuvos futbolo A lygos čempionate sužaidė jau 10-ojo turo rungtynes ir įpusėjo sezoną. Paskutinėse antrojo čempionato rato rungtynėse žalgiriečiai namų aikštėje rezultatu 2:1 pranoko Vilniaus „Riterius“ ir iškovojo jau trečią pergalę iš eilės.

 

Nors Roko Garasto auklėtiniai nuo pat susitikimo pradžios kontroliavo rungtynių eigą, pirmieji įvartį kontratakos metu dar pirmajame kėlinyje pasiekė vilniečiai.

Apie netikėtai praleistą įvartį bei dar pirmojo kėlinio metu atstatytą lygybę ir persvertą rezultatą po rungtynių su Žalgiris.lt kalbėjo gynėjas Martynas Dapkus.

„Rungtynės prasidėjo pagal mūsų planą, vykdėme tai, ką buvome numatę visos savaitės eigoje, tik tiek, kad praleidome įvartį. Visko būna, vartų visada apginti nepavyks. Vis tik, tikrai nesijautė, kad komanda pagalvojo, jog šiandien viskas baigta. Jautėme, kad toliau turime daryti tai, ką darėme. Tą akcentuoja ir treneris – daryti tai, kas priklauso kiekvienos pozicijos žaidėjui ir viskas gaunasi savaime“, – apie komandos ramybę užsiminę žalgirietis.

Iš pradžių rungtynėse rezultatą išlygino ukrainietis Jurijus Bušmanas, o jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, po to paties J.Bušmano perdavimo, įvartį galva pelnė pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

„Puikus Lino įvartis, galima pasidžiaugti už jį. Mums tai buvo labai svarbus įvartis ir aš tik galiu pagalvoti, kaip jautėsi 1:0 pirmavę ir antrą įvartį į rūbinę gavę „Riteriai“. Manau, kad jiems nebuvo lengva. Vis tik, net jei nebūtume įmušę iki pertraukos, jautėme, kad galime įmušti ir persverti rezultatą savo naudai“, – užtikrintai kalbėjo M. Dapkus.

Kauno Žalgirio informacija; L. Žemgulio nuotrauka;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS