Neįgaliesiems

M. Grigalevičius: „Apie auksą dar anksti kalbėti“

Praeitas savaitgalis Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ gerbėjams padovanojo įspūdingą lyderių dvikovą – Kauno „Vytis“ svečiuose 9:6 patiesė aikštės šeimininkus Gargždų „Pramogos-SC“ futbolininkus. Abiejų komandų atstovai po rungtynių pateikė savo įžvalgas.

E. Černiausko/kauno.diena.lt nuotr.

Čempionų titulą ginančių kauniečių treneris Mindaugas Grigalevičius neslėpė, kad sausakimšoje Gargždų miesto policijos salėje žaisti buvo nelengva, bet džiaugėsi, jog jo komandai pavyko palaužti iki šio savaitgalio tik pergalių keliu žengusius naujokus: „Smagu, kad įmušėme devynis įvarčius, bet labai nesmagu, kad praleidome šešis. Žiūrėsime ir viską analizuosime. Varžovai bandė mus išmušti iš vėžių ir mes kalbėjome, kaip išvengti jų spaudimo. Manau, kad pagrindinė pergalės priežastis yra ta, jog mūsų komanda yra profesionalesnė, bet neįsivaizduoju kam gali būti lengva čia žaisti – jie turėjo puikų palaikymą ir buvo atsidavę 300 procentų“.

„Apie auksą dar negalvojame, dar nepraėjo pusė sezono – laikas viską parodys. Šiuo metu galbūt mūsų situacija dėkingesnė, nes jie turės tris sunkias rungtynes. Mums grafikas bus šiek tiek lengvesnis, žiūrėsime kaip viskas susiklostys“, – dėstė „Vyčio“ treneris.

Savo ruožtu Justinas Zagurskas, pirmojo ir greitai įmušto „Vyčio“ įvarčio autorius, tikino, jog pergalę nulėmė gera varžovų analizė: „Treneris akcentavo, kad galime varžovus pričiupti kontratakose. Mums tai pavyko padaryti. Prieš tai žiūrėjome, kaip varžovai žaidė ir žinojome, jog jie remiasi viena taktika. Pagal žaidimą mes buvome tikrai geresni. Nors praleisti šeši įvarčiai nėra gerai, pergalė yra pergalė“.

„Pramogos-SC“ treneris Mindaugas Jonelys neslėpė nusivylimo, jog kruopštus pasiruošimas rungtynėms nedavė vaisių: „Manau, kad susitiko dvi lygiavertės komandos, o tokiose rungtynėse pralaimėjimą lemia smulkmenos. Atrodo, buvome viską išnagrinėję – kaip kas kuria koja muša, kaip įžaidinėja kamuolį, bet leidome jiems dominuoti. Prieš tokią komandą, kaip „Vytis“ praleidus keturis įvarčius pirmajame kėlinyje, vėliau yra sunku atsitiesti“.

„Planas buvo neleisti jiems žaisti, nes jų komanda yra techniška, gerai juda aikštėje ir atlieka smūgius. Jeigu jiems leistume žaisti pirmu numeriu, rezultatas galėjo būti dar didesnis. Rankų nenuleidome ir pelnėme labai sunkius įvarčius, bet labai greitai jie atsakydavo atgal. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl „Vytis“ neleido mums atsitiesti“, – dėstė gargždiškių treneris.

Gargždų klubo žaidėjas Evaldas Garbauskas antrino treneriui ir tvirtino, jog tai buvo vienos sunkiausių rungtynių. „Mačas buvo tikrai karštas. Abi komandos jam ilgai ruošėsi.  Susitikome su daugiausiai mušančia komanda ir nenorėjome nusileisti, bet galbūt perdegėme. Kai kuriuose momentuose pavėlavome, o „Vyčio“ komanda yra techniškesnė ir greitesnė nei kai kurios kitos komandos, tam galbūt nebuvome iki galo pasiruošę“.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS