Neįgaliesiems

M. Kuklys: „Banga žaidžia kompaktišką futbolą, turi greitus atakuojančius žaidėjus“

Šeštadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų laukia nelengvas iššūkis – susitikimas svečiuose su Gargždų „Bangos“ futbolininkais, skelbiama Vilniaus „Žalgirio“ svetainėje.

Į A lygą grįžusi Gargždų „Banga“ tampa vis stipresne jėga – sekmadienį gargždiškiai išvykoje Vilniuje sugebėjo nugalėti mačo favorite laikytą „Riterių“ komandą ir šiuo metu turnyrinėje lentelėje su Vilniaus „Žalgirio“ komanda dalijasi antra ir trečia pozicijomis.

Vilniaus „Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys sako, kad „Bangos“ futbolininkai žaidžia kompaktišką ir greitą futbolą: „Banga“ yra labai gera komanda. Apskritai šiais metais visos šešios komandos A lygoje yra pajėgios. „Banga“ yra gerai subalansuota komanda, žaidžia kompaktiškai, turi greitus žaidėjus priekyje. Laukia tikrai labai sunkios rungtynės, ypač turime suprasti, kad jie būna labai gerai nusiteikę žaisdami namie“, – sako M. Kuklys.

Nuo 1998-ųjų metų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai prieš gargždiškius yra pasiekę net 23 pergales, dar šešerios rungtynės pasibaigė lygiosiomis, o vienintelę pergalę „Banga“ pasiekė 2010 metais LFF taurės rungtynėse po vienuolikos metrų baudinių serijos Vilniuje įveikę vilniečius rezultaltu (1:1) ir (2:3)

„Žalgirio“ komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas sako, kad Gargždų „Bangos“ futbolininkai šį sezoną jau įrodė, kad nė vienam priešininkui nebus lengvas varžovas.

„Visoms komandoms, kurios ateina į A lygą, pradžioje būna sunku įsivažiuoti, bet Gargždų komanda skiriasi nuo kitų. Stebėjau pirmąsias „Bangos“ rungtynes su „Sūduva“, kurias gargždiškiai pralaimėjo 0:1, ir maniau, kad gal „Sūduva“ dar nėra geriausios formos, bet visos kitos „Bangos“ rungtynės ir dvi paskutinės pergalės rodo, kad jie yra labai pajėgi komanda, ir mūsų laukia labai nelengvos rungtynės“, – sako S. Mikoliūnas.

Rungtynes tiesiogiai šeštadienį nuo 17 val. transliuos Delfi.TV.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS