Neįgaliesiems

M. Kuklys: „Slovėnija – aukšto lygio komanda“

Lietuvos rinktinės saugas Mantas Kuklys neslepia, kad po pralaimėtų rungtynių su Škotija buvo jaučiamas susierzinimas, tačiau dabar žaidėjai yra motyvuoti palikti tai užnugaryje ir atsitiesti mače su Slovėnija pirmadienį.

Lietuviams pralaimėjimas 0:3 prieš Škotiją buvo bene skaudžiausias šiame atrankos cikle, o dabar jie antrą kartą susitiks su slovėnais, kurie pirmajame mače LFF stadione sugebėjo atsigauti po dviejų praleistų įvarčių ir išplėšti lygiąsias 2:2.

„Po nesėkmingų rungtynių visada būna susierzinimas, analizuoji, galvoji, ką pats galėjai geriau padaryti. Škotai buvo greitesni ir mobilesni, rungtynės tikrai buvo sunkios. Bet mes nenuleidžiame galvos, stengiamės vėl šypsotis ir juokauti, nėra ko čia liūdėti ir reikia žiūrėti į priekį”, – sakė M. Kuklys.

„Slovėnų komanda yra techniška ir gerai valdo kamuolį. Jų žaidėjų meistriškumas leidžia tai daryti. Namų rungtynėse prieš juo pirmaudami 2:0 nusileidome šiek tiek per žemai, pradėjome gintis per anksti. Turėjome toliau žaisti savo žaidimą. Kol kas stengiamės akcentuoti kamuolio palaikymą, išėjimą per kraštus ir vidurio žaidėjus, galbūt to pritrūko.“

„Žaisti su jais tikrai galime, bet tai tikrai aukšto lygio komanda. Jų vartininkas Janas Oblakas ir saugas Kevinas Kamplas yra komandos lyderiai. Prieš K. Kamplą žaidžiau, kai jis rungtyniavo „Salzburg“ klube ir tai paliko neišdildomą įspūdį – jis yra mobilus, techniškas ir gali žaisti įvairiose pozicijose. Apie daug Slovėnijos žaidėjų galime pasakyti panašių žodžių“, – sakė „Žalgirio“ saugas.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS