Neįgaliesiems

M. Liužinaitė prieš vakaro rungtynes: „Turime savų ginklų ir stengsimės jais pasinaudoti“

Lietuvos moterų rinktinė jau šįvakar sužais antrąsias rungtynes atrankoje į kitų metų Europos moterų futbolo čempionatą.

Lietuvaitės Vilniaus LFF stadione nuo 19.30 val. priims Kipro futbolininkes. Įėjimas į rungtynes – nemokamas, tiesioginė rungtynių transliacija bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

Abejoms komandoms tai bus antrasis susitikimas atrankoje – penktadienį lietuvės išvykoje 2:2 sužaidė su Sakartvelo komanda, tuo tarpu Kipras savo aikštėje 0:3 pralaimėjo baltarusėms.

Prieš rungtynes kalbėjusi rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė kalbėjo apie tai, kad komandai nereikia žiūrėti į penktadienio dvikovą Sakartvele ir visą dėmesį skirti būsimam šio vakaro mačui.

„Apie tas rungtynes galima sakyti, kad pasiekėme tašką, pasimokyti galima to, kad grubios klaidos kainuoja skaudžiai, bet taip pat – kad gebame atsistatyti po dviejų praleistų įvarčių, galime kovoti. Nereiktų daug kalbėti apie tas rungtynes, reikia žiūrėti, ką galime padaryti geriau rungtynėse su Kipru. Išvykoje progų turėjome, jų neišnaudojome, tai šįkart jas bandysime išnaudoti geriau“, – sakė kapitonė.

Dar kartą nusikeldama į penktadienio dvikovą, ji paminėjo, jog tribūnose buvo gausu žiūrovų, tačiau rinktinė tam papildomo dėmesio neskyrė.

„Žiūrovų susirinko nemažai, bet kaip žaidėja eidama į aikštę negirdi, kas aplink, negirdi fanų, žaidi žaidimą ir tikrai nesijaučia to, kad jos labiau būtų įsijautusios, abi komandos tikrai norėjo pergalės“, – dėstė pašnekovė.

Kalbėdama apie būsimas rungtynes su Kipro rinktinė, M. Liužinaitė akcentavo fizinį varžovių propaguojamą žaidimą ir akcentavo, jog labiausiai dėmesys turi būti skiriamas tam, ką geriausiai padaryti gali pati Lietuvos rinktinė.

„Žiūrėjome jų rungtynes su baltarusėmis, sunku pasakyti apie Kiprą labai daug, kol nepamatysime jų aikštėje. Jų komanda yra agresyvi, turi greitas žaidėjas, žaidžia fizinį ir kontaktinį futbolą. Mes jį taip pat mėgstame, tai bus tikrai labai sunku dvikova, bet manau, kad rungtynės bus įdomios, nes tai yra apylygės varžovės. Bandysime išnaudoti savo stipriąsias ir jų silpnąsias puses.

Svarbiausia dabar mums koncentruotis į tai, ką galime padaryti, tai yra pasiekti pergalę. Į kiekvienas rungtynes einame jas laimėti, lygiosios niekad nėra mūsų tikslas. Gaila, kad nepavyko iškovoti pergalės išvykoje, bet taškas yra gerai, atsitiesėme po praleistų įvarčių ir parodėme, kad turime charakterį. Antras rungtynes lange mes dažniausiai sužaidžiame geriau, tikimės, kad taip bus ir šįkart, turime ginklų ir stengsimės juos išnaudoti“, – pasakojo ji.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS