Neįgaliesiems

M. Ponomariovas savo balsus skiria labiausiai patyrusiems

Mindaugas Ponomariovas, arba daugeliui geriausiai pažįstamas kaip viename reklaminių projektų jau dešimtmetį linksmuolio Ozzy vaidmenį kuriantis aktorius, nuo vaikystės gyvena futbolu ir yra net rungtyniavęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Vilniaus „Vėtros“ komandose.

Nuotr. Dano Danulio Macijausko

Pasibaigus profesionalaus futbolininko karjeros siekimui, televizijos laidų vedėjas futbolo iš savo širdies nepašalino, o ir toliau buvo aktyvus futbolo šeimos dalyvis: rungtynes stebėjo prie televizijos ekranų ar stadionuose, žaidė įvairiose mėgėjų komandose, o šiuo metu atstovauja bene žymiausiam neprofesionaliam klubui Vilniuje – „Prelegentai“.

M. Ponomariovas jau sudalyvavo ir „2018 m. Lietuvos futbolo geriausiųjų“ rinkimuose, kur atidavė savo balsus.

„Aš savo balsą atiduočiau Ernestui Šetkui, – kalbėdamas apie geriausio metų futbolininko kategoriją sakė M. Ponomariovas. – Jeigu stebėtume visą jo karjerą, nuo pradžios „Žalgiryje“ ir kaip viskas kilo, tai jis didžiausias ramstis tiek savo klubuose, tiek nacionalinėje rinktinėje.“

Aktorius ir televizijos laidų vedėjas džiaugiasi veterano Algio Jankausko žaidimu.  

„Balsuoju už Algį Jankauską, – rinkdamas geriausią A lygos žaidėją sakė M. Ponomariovas. – Žinau jį kaip gerą žaidėją, daug metų rungtyniavo „Žalgiryje“, buvo tvirtas gynėjas ir labai gaila, kad Vilniaus klubui jis tapo nereikalingas. Tačiau atvykęs į „Sūduvą“ jis vėl užsirekomendavo kaip tvirtas gynėjas, tapo tikru kapitonu ir svarbiu komandos žaidėju. Kai reikėjo mušė įvarčius, kai reikėjo gynėsi, o ir būdamas tokio amžiaus jis sugrįžo į rinktinę. Tai parodo, kad žaidėjas vertas būti geriausiu A lygoje ir vienu geriausiu visoje Lietuvoje.“

Buvęs futbolininkas geriausio trenerio laurus skynė „Žalgirio“ strategui.  

„Metų trenerio nominaciją aš skirčiau Valdui Urbonui, nes jis buvo paimtas iš užribio, nuo atsarginių suolelio pakviestas į „Žalgirį“. Su sostinės komanda jis pradėjo demonstruoti gerą futbolą, pradėjo lipti „Sūduvai“ ant kulnų, o klubas nusprendė pratęsti sutartį“, – tikino M. Ponomoriovas.

BALSUOTI UŽ METŲ GERIAUSIUOSIUS GALITE PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS