Neįgaliesiems

M. Ruzgis: „Gruzijoje mus tenkins tik pergalė“

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės puolėjas Manfredas Ruzgis po lygiųjų kontroliniame mače su Baltarusija tikino, jog komanda turi daugiau parako ir kovos tik dėl pergalės Gruzijoje.

Vakarykštėse rungtynėse Minske Lietuvos trenerių štabas įvertino beveik visus sudėties žaidėjus, kurie gavo pasireikšti po vieną kėlinį. Tai buvo pasiruošimas antradienio dvikovai Tbilisyje, kur lietuviai sieks iškovoti antrą pergalę Europos čempionato atrankoje.

„Manau, kad su Baltarusija neblogai sužaidėme pirmą kėlinį, o varžovams sukurti šimtaprocentinių progų neleidome. Patys turėjome kelias progas ir buvome agresyvūs, bet pritrūko įvarčio“, – sakė varžovų vartams grasinęs M. Ruzgis.

Nuo rungtynių pradžios žaidęs M. Ruzgis baudos aikštelėje ir jos prieigose nuolat sulaukdavo aukštų perdavimų tiek iš aikštės gilumos, tiek iš kraštų. Pasak jo, toks ir buvo žaidimo planas: „Dažnai prieš varžovus turiu ūgio persvarą ir galiu atsitverti nuo žaidėjo. Kraštuose turime greitus žaidėjus, kurie gali tiksliai atiduoti perdavimą, todėl nuo to man yra lengviau“.

Jaunimo rinktinei nuo praeitų metų rudens atstovaujantis 20-metis futbolininkas tikina, jog komandoje jaučiasi gerai, o stipri komandinė dvasia gali atnešti gerų rezultatą: „Visi esame, kaip vienas kumštis. Prie geresnio žaidimo ir rezultatų prisideda ir tai, kaip gerai sutari su komandos draugais. Taip pat vis labiau suprantame vienas kito galimybes aikštėje ir tai padeda“.

Antradienį Lietuva Europos čempionato atrankos dvikovoje svečiuose susitiks su Gruzijos bendraamžiais, kurie grupėje yra surinkę tik tašką. Lietuviai, savo sąskaitoje turintys tris taškus, galvoja tik apie pergalę.

„Manau, kad pergalė Tbilisyje yra būtina ir tai vienintelė rungtynių baigtis, kuri mus tenkins. Danijoje skaudžiai pralaimėjome, prieš lenkus taip pat patyrėme nesėkmę ir mums reikėjo būti agresyviems. Dabar išanalizavome savo klaidas ir norime pasirodyti gerai. Prieš Gruziją norime žaisti greitai, primesti spaudimą bei išprovokuoti jų klaidas ir taip išeiti į greitus išpuolius, bet jie turi techniškų žaidėjų ir mėgsta žaisti kontaktinį futbolą, todėl nebus lengva“, – dėstė M. Ruzgis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS