Neįgaliesiems

M. Stankevičius po pralaimėjimo Ispanijos komandai: „Kiekvienas žaidėjas atidavė 100 procentų“

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė antrose Europos čempionato atrankos rungtynėse patyrė antrą nesėkmę – lietuviai Vilniuje 0:2 (0:1) neprilygo Ispanijos bendraamžiams.

Lietuviai po vieną įvartį praleido abiejuose kėliniuose ir savo atrankos grupėje, taip pat pralaimėję ir slovakams, kol kas lieka be taškų.

Po rungtynių rinktinės vyriausiasis treneris Marius Stankevičius sakė, jog ispanai Lietuvos komandai suteikė daug naudingų pamokų.

„Reikia pasveikinti ispanus, futbolo šalį, kad Lietuvoje jie iš visų pusių pasirodė kaip futbolo šalis. Realybė tokia yra, gal ir mes pirma turėtume pasakyti apie save, turėtume kažką įdėti, kad kažką gautume. Šiandien jie mums parodė klasę, futbolą, kaip reikia žaisti su kamuoliu ir pamatėme, kaip žaidžiamas futbolas. Neslėpkime, kad šiai dienai turime išmokti eiti į stabdymą, kamuolio perdavimo kokybę, reikia išmokti tuos bazinius dalykus. Gal ir juokingai skamba, bet tokia realybė, matau, kad ir patys žaidėjai tai supranta, pamatė ir pajautė, ką reiškia žaisti su geriausiais tokio amžiaus žaidėjais“, – sakė treneris.

Nepaisant to, jis dėkojo savo futbolininkams.

„Tikrai norėčiau padėkoti vyrams, jie atidavė labai daug jėgų, išpildė daug dalykų, ką buvome paruošę, bet pritrūko individualios kokybės, gal ir šiek tiek technikos. Turime nenuleisti galvų ir turėtume kiekvienas parodyti į save, ką galime pateikti šiems žaidėjams ir, aišku, po to žaidėjai jau turi investuoti į save, į darbą. Šiai dienai mums neužtenka tik žaisti futbolą, norime ir turime būti dar stipresni fiziškai, techniškai.

Kalbant apie darbą, negalėčiau nė vieno blogo žodžio pasakyti, kiekvienas iš jų atsidavė 100 procentų, noro yra labai daug, o visa kita reikia mokytis, stengtis, dirbti ir jie tikrai pasieks savo lygį, kokį norės“, – teigė strategas.

Jam antrino ir vienas komandos lyderių Nauris Petkevičius – jis akcentavo, jog pavyko išprovokuoti klaidų Ispanijos rinktinėje, tačiau jos nevirto kažkuo pavojingesniu.

„Norėčiau padėkoti komandos draugams, treneriams, kad nuolat mus palaikė, kiekvienas komandos narys stengėsi ir atidavė šimtą procentų.

Patys matėme, kad darėme klaidų, gal mes jų darėme daugiau, bet ir patys ispanai klydo. Norėjome iš šių klaidų kažką sukurti, bet nepavyko. Su kiekvienomis rungtynėmis susižaisime vis geriau ir gal rezultatas ateis“, – sakė žaidėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS