Neįgaliesiems

M. Stankevičius prieš mūšį su Ispanija: „Žaidžiant su tokia rinktine ambicijos visada yra didelės“

Lietuvos vaikinų U21 futbolo rinktinė jau šį vakarą sužais antrąsias savo rungtynes Europs čempionato atrankos varžybose – Mariaus Stankevičiaus auklėtinių laukia akistata su pajėgia Ispanijos bendraamžių vienuolike.

Lietuviams tai bus antrasis mačas atrankoje – pirmąjį mūsiškiai penktadienį išvykoje 1:3 pralaimėjo Slovakijos bendraamžiams.

Kaip prieš rungtynes kalbėjo ekipos strategas Marius Stankevičius, reikia vertinti galimybes išmėginti savo jėgas su tokio pajėgumo varžovu.

„Žaidžiame už savo šalį, tai mums visiems yra garbė ir nepriklausomai, ar tai būtų Ispanija, ar kita šalis – mes žaidžiame už save. Turime gerbti tai, ką darome, džiaugtis tuo, ką darome ir daryti viską, kas nuo mūsų priklauso.

Žaidžiant prieš tokio lygio rinktinę ambicijos visada yra didelės, yra daug noro. Turime įvertinti, ką galime padaryti prieš tokio lygio rinktinę, bet įdėsime bendras pastangas padaryti maksimumą, ką mes sugebame“, – teigė rinktinės treneris.

Jis taip pat išskyrė ne vieną būsimo varžovo stiprybę.

„Savybės nuo seno yra panašios – žaidimas, kamuolio laikymas, žaidėjų judėjimas, keitimasis pozicijomis, tai yra modernaus futbolo įteigimas. Jie tai demonstruoja, rodo labai aukštą lygį ir dalykuose, kurie padaro skirtumą futbole.

Turime žiūrėti, ką jie atneša su savo tendencijomis, tačiau tuo pačiu – ir nenusileisti asmenybėmis, tuo, kas mes esame. Žaisdami už savo rinktinę turime turėti kažką daugiau savo viduje“, – teigė treneris.

Tuo tarpu rinktinės gynėjas Vilius Armalas sakė, jog komanda turėtų pamirši pralaimėtas rungtynes Slovakijoje ir visą dėmesį kreipti į antradienio akistatą LFF stadione.

„Dar neseniai buvo rungtynės su Slovakija, bet turime žiūrėti į priekį ir ruoštis žaisti prieš ispanus.Dabar yra tik teigiama emocija, visi labai laukia šių rungtynių, mums yra dviguba motyvacija sužaisti prieš tokią komandą, nes žaidžiame nedaug tokio lygio rungtynių.

Smagu, kad žaisime namuose, prie savų žiūrovų ir tikimės, kad jie ateis mūsų palaikyti“, – sakė futbolininkas.

Kalbėdamas apie mačą Slovakijoje žaidėjas sakė, jog po akistatos liko mintys, kad iš jos buvo galima paimti daugiau.

„Rungtynes nulėmė nedidelės detalės, nelabai galvojame apie rezultatą, labiau – apie tai, ką galime iš rungtynių paimti kaip žaidėjai ir dabar jau žiūrime į priekį“, – akcentavo V. Armalas.

Lietuvos ir Ispanijos vaikinų rinktinės antradienį žais 18.30 val. Vilniaus LFF stadione, įsigyti bilietus į šias rungtynes galite paspaudę čia.

Taip pat primename, jog prieš rungtynes stadione stovės skiepobusas, kuriame bus galima gauti nemokamą vakciną nuo COVID-19. O kiekvienas pasiskiepijęs ir dar neturintis bilieto, galės gauti jį nemokamai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS